26 Січень 2016

Коментарі:

0
 26 Січня, 2016
 0

Нарешті стало відомо, коли буде презентовано новий флагманський смартфон від Xiaomi під назвою Mi 5. На офіційному тизері стоїть безперечна дата: 24 лютого. Інсайдери кажуть, що разом із смартфоном будуть презентовані ще декілька пристроїв, тому що конференцію заплановано на дві години, а чи є, про що розповідати протягом цього часу, якщо тема – один смартфон, про який і так майже все вже написано?

mi5-3

Тим часом, з’явилися нові зображення корпусу якогось смартфону, про який кажуть, що це концепт Mi 5. Але це вже навіть не цікаво. На фото видно металічний корпус бюджетного вигляду, який, до того ж, дуже нагадує Айфон. Тому чекаймо на презентацію, де усі сумніви будуть відсутні.

mi5-2

mi5

В цьому інформаційному галасі є одна достовірна новина. Завтра, у середу, надходить до продажу планшет MI Pad 2 з встановленою системою Windows 10. Для шанувальників редмондскої системи рішення за такою ціною виглядає дуже привабливо. Один факт псує загальну картину – 2Гб оперативної пам’яті. Для Віндовз цього вочевидь замало. Хоча, у такого рішення є і прихильники. Почекаємо трохи і зробимо свої висновки коли планшет надійде для тестів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.