Новина про віруси в MIUI виявилася неправдивою

11 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 11, 2015
 0

Нещодавно Інтернет захопила новина від серйозної антивірусної фірми Bluebox, яка спеціалізується на пошуку шкідливих програм на мобільних пристроях, про шкідливе ПО у смартфоні Xiaomi Mi4 LTE. Висновки компанії були нищівними. Спеціалісти буцімто знайшли у MIUI на цьому пристрої не тільки троянські віруси, але й декілька додатків, які могли принести шкоду користувачу цього смартфону. Також було виявлено багато вразливостей у прошивці. нарешті, виявилось, що і операційна система не є Android 4.4.4, а являє собою незрозумілий конгломерат з Android Kit Kat і Android попередньої версії.

Цю інформацію охоче розповсюджували конкуренти Xiaomi, вона потрапила і на серйозні технопортали, і викликала майже паніку у користувачів торішнього флагманського смартфону Xiaomi.

Насправді виявилося, що спеціалісти придбали смартфон Xiaomi у першому-ліпшому вуличному магазині у Китаї, як вони і розуміли незалежну експертну оцінку. Але ж западні мисливці на мобільні віруси не зрозуміли політику розповсюдження продукції Xiaomi, яка продається лише в Інтернеті, або у сертифікованих дистриб’юторів за межами Китаю. Тому вони просто придбали підробку.

Цим пояснюються негаразди з операційною системою, погана робота прошивки MIUI і наявність у ній шпигунських і вірусних модулів. Як з’ясувалося, у фейковому пристрої був класичний набір шкідливих додатків і підробних тестів, які показували користувачеві високі показники продуктивності смартфону і неправдиві дані про його “залізо”.

Офіційний синтетичний тест, завантажений з Гугл-маркету все з’ясував.

У зв’язку з цим компанія Xiaomi розповсюдила заяву про неправдиві відомості, які подала компанії Bluebox і вдалася до офіційних процедур відшкодування збитків, які можуть бути викликані іміджевими втратами.

У відповідь на заяву Bluebox про те, що зовні і за результатами перевірки спеціальним додатком смартфон Mi 4, що потрапив до їх рук, був визнаний справжнім, спеціалісти Xiaomi довели, що справжній пристрій не може показати результати, які були отримані робітниками Bluebox, по-перше, він не може бути рутованим “з коробки”, як було з пристроєм, що досліджувався.

“MIUI не є додатком, чи доповненням операційної системи Android, це і є Android”, – зокрема заявили у Xiaomi.

Подібні новини і факти, які свідчать про те, що підробні пристрої Xiaomi можуть ввести в оману навіть спеціалістів з безпеки мобільних пристроїв, свідчать про зростання популярності Xiaomi та її виробів. Мабуть, далі подібних історій буде ще більше.

То ж, купуйте пристрої Xiaomi лише у надійних магазинах, або сертифікованих дистриб’юторів. Одним з таких є магазин Xiaomi.ua, усі пристрої якого сертифіковані в Україні і на них надається дворічна гарантія і технічна підтримка. Купуйте справжні смартфони Xiaomi на Xiaomi.ua!

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!