Нові вироби Xiaomi і загадки напередодні великої презентації

10 Серпень 2015

Коментарі:

0
 10 Серпня, 2015
 0

Цей тиждень є ключовим в історії оновлень продукції Xiaomi у цьому році. І почався він із відомостей про нові продукти китайського гіганта з випуску електроніки. По-перше, сьогодні в Індії був представлений перший смартфон Redmi 2, зроблений в цій країні. Смартфон складено на заводі партнера Xiaomi – Foxconn, а його характеристики подібні загальним специфікаціям Redmi 2 enhanced edition.
Єдине, чим відрізняється цей апарат – ціна. Однак, це локальна цифра, яка діє лише на території Індії.

141259v33p3vefcfe8pb3z

Крім індійського Редмі 2, Xiaomi без зайвого галасу поповнила модельний ряд пристроями для заряджання пристроїв. Зокрема, з’явилися кольорові модифікації USB кабелів. Плоский кабель від Xiaomi зі спеціальним кріпленням ніколи не заплутається і завжди буде виглядати акуратно. Кабель працює як у режимі 1А, так і в режимі швидкої зарядки зі струмом 2А.

Крім кабелю Xiaomi виклала на вітрину новий пристрій від свого партнера ZMI, компанії, що займається виробництвом зовнішніх акумуляторів. Це пристрій – портативний адаптер для використання з мережею змінного струму для зарядки електронних пристроїв.

Пристрій зручний тому, що крім звичайного кабелю micro-USB, він має ще один USB слот. Тобто від одного адаптера можна заряджати декілька пристроїв. Адаптер підтримує режими 9В / 1А, 9в / 2А, 5в / 1А і 5в / 2А.

Перед презентацією нового фаблету Xiaomi Redmi Note 2 в мережу потрапили його фотографії разом з упаковкою. Попри цей факт, фотографії не дають побачити щось особливе, крім того, що на новому пристрої встановлений Android 5. Наскільки правдиві ці фотографії, побачимо через кілька днів.

sHBnp3Px6pg

wg3f2SSDfuo

І на останнє представляємо вам колекцію підказок, присвячених презентації нових продуктів Xiaomi, яка відбудеться 13 серпня. Сімка, телефон, серце, верблюд і слон зі слоненям – ось що можна скласти з фрагментів популярної головоломки танграм. Що означають ці фігури – побачимо дуже скоро на презентації.

русская версия:

Эта неделя является ключевой в истории обновлений продукции Xiaomi в этом году. И началась она со сведений о новых продуктах китайского гиганта по выпуску электроники. Во-первых, сегодня в Индии был представлен первый смартфон Redmi 2, выпущенный в этой стране. Смартфон произведен на заводе партнера Xiaomi – Foxconn, а его характеристики подобны общим спецификациям Redmi 2 enhanced edition.
Единственное, чем выделяется этот аппарат – цена. Однако, это локальная величина, действующая лишь на территории Индии.

141259v33p3vefcfe8pb3z

Кроме индийского Редми 2, Xiaomi без лишнего шума пополнила модельный ряд устройствами для зарядки устройств. В частности, появились цветные модификации USB кабелей. Плоский кабель от Xiaomi со специальным зажимом никогда не запутается и всегда будет выглядеть аккуратно. Кабель работает как в режиме 1А, так и в режиме быстрой зарядки с током 2А.

Помимо кабеля Xiaomi выложила на витрину новое устройство от своего партнера ZMI, компании, занимающейся производством внешних аккумуляторов. Это устройство – портативный адаптер для использования с сетью переменного тока для зарядки электронных устройств.

Устройство удобно тем, что кроме обычного кабеля micro-USB, оно имеет еще один USB слот. То есть от одного адаптера можно заряжать несколько устройств. Адаптер поддерживает режимы 9В/1А, 9в/2А, 5в/1А и 5в/2А.

Незадолго до презентации нового фаблета Xiaomi Redmi Note 2 в сеть просочились его фотографии вместе с упаковкой. Кроме самого этого факта, фотографии не дают увидеть нечто особенное, кроме того, что на новом устройстве установлен Android 5. Насколько правдивы эти фотографии, увидим через несколько дней.

sHBnp3Px6pg

wg3f2SSDfuo

И в заключение представляем вам коллекцию подсказок, посвященных презентации новых продуктов Xiaomi, которая состоится 13 августа. Семерка, телефон, сердце, верблюд и слон со слоненком – вот что можно сложить из фрагментов популярной головоломки танграм. Что обозначают эти фигуры – увидим очень скоро на презентации.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.