Нові відомості про Redmi Note 5 та інші смартфони 5-ї версії

10 Жовтень 2017

Коментарі:

0
 10 Жовтня, 2017
 0

Судячи з усього, вже недовго залишилось чекати на останні новинки лінійки Редмі, які повинні з’явитися буквально у цьому місяці. Це напевне будуть Redmi Note 5 та Redmi 5. Навряд це будуть революційні моделі, але інсайдери і фанати кажуть про фантастичні технічні новинки.

Наприклад, з’явилися чергові “фото” смартфона RMN5. І, як видно, на думку фанатів, він буде мати дві камери та екран на всю передню панель із співвідношенням боків 18:9.

Але, скоріше за все ми бачимо на фото новий Redmi Pro, про який багато хто забув, але надія на його вихід не згасає.

Принаймні, задня панель на фото – від першого (і поки єдиного) Редмі Про, до якої додали ще одну стрічку. Додали б ще одну – і можна було б казати про співпрацю Сяомі і Адідаса.

Ось цей виток теж демонструє нам майже такий смартфон, але чи Редмі Ноут це?

Знову ж, задня панель схожа на Redmi Pro, але без витонченості моделі минулого року. А екран дійсно “на все обличчя”. Чи підуть конструктори Сяомі на такий кардинальный крок, надавши бюджетному смартфону атрибути флагманів?

Навряд. Скоріше за все, ми бачимо не Редмі Ноут, і тим більше, не Редмі 5, як пишуть деякі журналісти, супроводжуючи свої новини цими ж фотографіями.

Кажуть, що один з них точно буде працювати на Snapdragon 450, восьмиядерному процесорі з частотою ядер 1,8 Ггц, з відеоприскорювачем Adreno™ 506, зробленому по технології 14 нм.

А ось про новий Редмі Про, якщо він взагалі буде вироблений Xiaomi, є чутки навколо Snapdragon 660, 5.4-дюймового OLED-екрану та 16 Мп основної камери.

І поки серед фанатів і оглядачів точаться суперечки, якісь умільці зробили те, про що всі вони кажуть: гібрид смартфону Xiaomi і нового Айфону Х.

Ось, що вийшло:

Іронія є і у назві смартфону: iMIX, тобто, ось що вийшло б, якщо б Еппл зробив нову модель смартфона Xiaomi.

Так чи інакше, ця модель працює і навіть продається.

Тим часом, відомий дизайнер Філіп Старк розказав про те, що екран на всю передню панель закінчує еру дизайну для смартфонів. Тепер вони вже не будуть відрізнятися один від одного і час дизайнерів сплине. Залишаться лише інженери, які будуть дивувати покупців технічними новинками. Інтерв’ю з Філіпом Старком про смерть дизайну можна буде днями прочитати на сайті спільноти українських шанувальників продуктів Xiaomi.

А ми чекаємо на нові відомості про наступні смартфони і стабільну версію MIUI 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.