20 Липень 2015

Коментарі:

0
 20 Липня, 2015
 0

Усе співтовариство шанувальників продукції компанії Xiaomi очікує появи фаблету молодшого модельного ряду – Xiaomi Redmi Note 2. І ось стали відомі ще кілька подробиць про новий смартфон.

Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-02

Зовні пристрій буде мало відрізнятися від свого попередника. Як свідчать дані сертифікату на TENAA, смартфон стане трохи менше і тонше Redmi Note, зберігши при цьому той же розмір екрану – 5,5 дюймів.

 Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-01

Також очевидно, що у нього не буде ані сканера відбитків пальців, ані інших нових датчиків. І дійсно, навіщо сканери, якщо існує можливість розблокування смартфона за допомогою Mi Band?

 Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-04

Інші дані відносять до області чуток. Наприклад, про процесор пристрою. Говорять навіть про декілька модифікацій, що у випадку з фаблетом, схоже на правду, бо так вже було. Але у випадку цього пристрою чутки ходять про процесорні системи Snapdragon S615 і MediaTek MT6795, що мало схоже на правду, тому що різниця у параметрах занадто велика (1,5 Ггц у МТК і 2,0 Ггц у Qualcomm), не кажучи вже про особливості архітектури цих процесорів. Швидше за все різниця знову буде в обсязі оперативної пам’яті, якої, хочеться сподіватися, у базової моделі буде 2 Гб.

 Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-03

Згідно з даними сертифікації, основна камера матиме 13 Мп матрицю, а роздільність фронтальної залишиться 5 Мп. Акумулятор ємністю 3100 мАг повторить попередню модель. Також залежно від моделі, буде різнитися обсяг вбудованої пам’яті: 16 або 32 Гб.

Загалом, чутки і дані TENAA приблизно збігаються і схожі на правду, враховуючи клас цього пристрою. Залишається тільки почекати близько місяця і побачити Redmi Note 2 на власні очі.

Русская версия

Все сообщество поклонников продукции компании Xiaomi ожидает появления фаблета младшего модельного ряда – Xiaomi Redmi Note 2. И вот стали известны еще несколько подробностей о новом смартфоне.

Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-02

Внешне устройство будет мало отличаться от своего предшественника. Как свидетельствуют данные сертификата на TENAA, смартфон станет чуть меньше и тоньше Redmi Note, сохранив при этом тот же размер экрана – 5,5 дюймов.

Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-01

Также очевидно, что у него не будет ни сканера отпечатков пальцев, ни других новых датчиков. И действительно, зачем сканеры, если существует возможность разблокирования смартфона при помощи Mi Band?

Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-04

Остальные данные относят к области слухов. К примеру, о процессоре устройства. Говорят даже о нескольких модификациях, что в случае с фаблетом, похоже на правду, так как так уже было. Но в случае нового устройства слухи ходят о системах Snapdragon S615 и MediaTek MT6795, что мало похоже на правду, т.к. разница в параметрах слишком большая (1,5 Ггц у МТК и 2,0 Ггц у Qualcomm), н говоря уже об особенностях архитектуры этих процессоров. Скорее всего разница вновь будет в объеме оперативной памяти, которой,Ю хочется надеяться, у базовой модели будет 2 Гб.

Xiaomi-Redmi-Note2-Tenaa-03

Согласно данным сертификации, основная камера будет иметь 13 Мп матрицу, а разрешение фронтальной так же останется 5 Мп. Аккумулятор емкостью 3100 мАч повторит предыдущую модель. Также в зависимости от модели, будет разниться объем встроенной памяти: 16 или 32 Гб.

В общем, слухи и данные TENAA примерно совпадают и похожи на правду, учитывая класс этого устройства. Остается только подождать около месяца и увидеть Redmi Note 2 своими глазами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.