Нові продукти Xiaomi покаже 31 травня

16 Травень 2018

Коментарі:

0
 16 Травня, 2018
 0
Категорія: Новини

Через два тижні в Шенчжені Xiaomi покаже свої нові досягнення. Говорять про те, що це буде Mi 7, Mi Band 3, а дехто згадує про спеціальний смартфоні до 8-ї річниці заснування компанії. Як відомо, в Китаї 8- щасливе число, тому ювілейний пристрій може бути вельми прогресивним, як Mi MIX, який випередив свого часу всіх конкурентів на рік.
Проте, витік про один з очікуваних пристроїв, показав, що в верхньому виступі екрану може перебувати більше пристроїв, ніж усі думають. Зокрема, 3D камера для розпізнавання особи, а також інфрачервоний випромінювач, аналог Dot-projector від Apple.


До того ж, судячи з усього, Mi 7 буде позбавлений сканера відбитків пальця на задній панелі, він перекочує на екран (так як крім екрану на передній панелі нічого немає).
Презентацію декількох пристроїв на конференції проанонсував сам Лей Цзюнь, але що це будуть за пристрої, не уточнив. Може, знову розумна колонка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.