Нові пристрої Xiaomi: Захисна маска для дітей Woobi Play

27 Березень 2017

Коментарі:

0
 27 Березня, 2017
 0
Категорія: Новини

Ми знаємо про негативний вплив забруднення навколишнього середовища на людей. І людство кожного тижня отримує нові засоби для захисту. Але найбільшої турботи потребують діти, які зазнають найбільшої шкоди від поганих повітря і води, випромінювання і токсичних викидів, що розповсюджуються навкруги.

Компанія Xiaomi стоїть на засадах екологічної безпеки своїх продуктів і захисту людей від агресивного середовища. Вона вже інвестувала у два проекти захисних масок. Тепер за підтримки пекінського гіганта на краудфандінгову платформу потрапила маска для дітей від компанії Airmotion. Вона має назву Woobi Play і відрізняється яскравим зовнішнім виглядом, адже діти повинні бути замотивовані надягати цей пристрій і сприймати все як гру.

Маска складається з гіпоалергенного силіконового корпусу, HEPA фільтру, який працює на вдих і клапану на видих. Все зроблено для того, щоб дитина могла сама вдягнути маску і користуватися нею, в той же час, уникаючи небезпеки.

Woobi Play ефективно захищає дихальний тракт дитини від часток включно до розміру РМ 2.5, тобто, таких, які фальтрує звичайний пилосос.

Дитяча захисна маска незабаром потрапить у продаж у фірмові магазини Xiaomi в Україні, зокрема у перший в країні Mi Home & Service, який щойно відкрився на Петрівці у ТРЦ Городок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.