Нові пристрої Xiaomi, які з'являться до Нового року

22 Грудень 2015

Коментарі:

0
 22 Грудня, 2015
 0

Незважаючи на те, що велика презентація Xiaomi була оголошена останньою в цьому році, нові продукти екосистеми компанії продовжують виходити щотижня.

Потреби велосипедистів партнери Xiaomi задовольнили, випустивши “розумний електровелосипед”.

xiaomi-new-smart-electric- bike-013

Ті, хто мріяв про смарт-годинник від Xiaomi, теж отримали бажане, правда, в дещо дивному вигляді – дитячого трекера Xiaomi Mimi Rabbit Watch. Це дуже важливий для батьків пристрій, що дозволяє стежити за своєю дитиною, використовуючи дані GPS і ГЛОНАСС.

mi-kid-watch-2

mi-kid-watch-3

Також девайс підтримує голосові дзвінки (на відповідь, ймовірно), голосові повідомлення, має режим тривожної кнопки, зони безпеки, пристрій моніторить стан дитини, її активність і якість сну.

Зовсім недавно ті ж партнери компанії Xiaomi випустили подібний пристрій для контролю домашніх вихованців Smart Dog Button Tag, яке працює приблизно також, але без голосових викликів 🙂
Він вже надійов у продаж в магазині розумних пристроїв Xiaomi.ua.

dott_smart_dog_tag_2

І ось тепер ще дві новинки. Одна з них буде представлена ​​буквально післязавтра, і для її презентації був випущений такий тизер. Судячи з усього, це буде сигналізація для “розумного будинку”. Або може бути, Електричний пес, якщо дивитися на речі буквально.

oDAYsLppMxA

А ось проект, який здійсниться в наступному році. Судячи з ескізів, Xiaomi патентує квадрокоптер, який буде управлятися жестами за допомогою браслета Mi Band.

MN_bICB49lU

Крім того, стали відомі подробиці випробувань нового флагману Mi 5. Він знову засвітився в синтетичних тестах і показав кращу продуктивність, ніж минулого разу. Тепер він може претендувати на звання найпотужнішого смартфону початку 2016 року, якщо не випередять конкуренти.

eva

І наостанок, про сумне. Конкуренти все ж змогли випередити Xiaomi в їх честолюбних планах продати за рік 100 млн. смартфонів. Першим це зробила компанія Huawei, яка буквально сьогодні оголосила про подолання 100 мільйонного рубежу продажів. Але це нічого. Квадрокоптера з велосипедами ж вони не випускають 🙂

Русская версия

Несмотря на то, что большая презентация Xiaomi была объявлена последней в этом году, новые продукты экосистемы компании продолжают выходить каждую неделю. Потребности велосипедистов партнеры Xiaomi удовлетворили, выпустив “умный электровелосипед”.

xiaomi-new-smart-electric-bike-013

Те, кто мечтал о смарт-часах от Xiaomi, тоже получили желаемое, правда, в несколько странном виде – детского трекера Xiaomi Mimi Rabbit Watch. Это очень важное для родителей устройство, позволяющее следить за своим ребенком, используя данные GPS и ГЛОНАСС.

mi-kid-watch-2

mi-kid-watch-3

Также девайс поддерживает голосовые вызовы (на ответ, вероятно), голосовые сообщения, имеет режим тревожной кнопки, зоны безопасности, устройство мониторит состояние ребенка, его активность и качество сна.

Совсем недавно те же партнеры компании Xiaomi выпустили подобное устройство для контроля домашних питомцев Smart Dog Button Tag, которое работает примерно также, но без голосовых вызовов 🙂
Оно уже поступило в продажу в магазине разумных устройств Xiaomi.ua.

dott_smart_dog_tag_2

И вот теперь еще две новинки. Одна из них будет представлена буквально послезавтра, и для ее презентации был выпущен такой тизер. Судя по всему, это будет сигнализация для “умного дома”. Или может быть, Электрический пес, если смотреть на вещи буквально.

oDAYsLppMxA

А вот проект, который осуществится в следующем году. Судя по эскизам, Xiaomi патентует квадрокоптер, который будет управляться жестами посредством браслета Mi Band.

MN_bICB49lU

Кроме того, стали известны подробности испытаний нового флагмана Mi 5. Он снова засветился в синтетических тестах и показал лучшую производительности, чем в прошлый раз. Теперь он может претендовать на звание самого мощного смартфона начала 2016 года, если не обгонят конкуренты.

eva

И напоследок, о грустном. Конкуренты все же смогли опередить Xiaomi в их честолюбивых планах продать за год 100 млн. смартфонов. Первым это сделала компания Huawei, которая буквально сегодня объявила о преодолении 100 миллионного рубежа продаж. Но это ничего. Квадрокоптеры с велосипедами же они не делают.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.