6 Січень 2017

Коментарі:

0
 Січень 6, 2017
 0

Другим пристроєм, що був презентований на виставці CES-2017, є новий роутер від компанії Xiaomi, який має назву Mi Router HD.

Він є продовженням лінійки роутерів від Xiaomi, які лідирують у своєму класі і неодноразово отримували престижні міжнародні нагороди.

Деталі і характеристики нового пристрою:

mi router HD-01

Mi Router HD є багатокористувацьким 4х4 роутером, який підтримує швидкість передачі даних до 2600 Мбіт на секунду по протоколу 802.11 а/с. Він має масив з чотирьох PCB антен, які забезпечують широке покриття і стабільність сигналу. Роутер має внутрішній жорсткий диск об’ємом до 8 ТБ і систему запису класу професійних систем спостереження. Керує пристроєм процесор Qualcomm IPQ8064. Корпус з алюмінієвого сплаву ефективно відводить тепло.

Можна налаштувати автоматичне резервне копіювання даних з багатьох пристроїв, систему Time Machine.

Також роутер може автоматично копіювати дані у хмарне сховище Dropbox.

mi router HD-02

Mi Router HD працює з системою SONOS, яка дозволяє у реальному часі слухати музику з сервісів iTunes, Amazon, Napster, Spotify, Souncloud, Deezer, Google play та ін.

До того ж, роутер є центром зв’язку і керування усіма пристроями розумного будинку MiJia.

mi router HD-03

Розумний будинок MiJia об’єднує пристрої, які випускаються 77 компаніями з екосистеми Mi. Наразі в екосистемі підключено близько 20 мільйонів пристроїв. Всі вони підтримують зв’язок за допомогою Wi Fi роутерів, і Mi Router HD – ідеальний пристрій для зв’язку і керуванням розумним будинком.

Ціна пристрою у Китаї в залежності від об’єму жорсткого диску буде складати від 200 до 500 доларів. На зовнішніх ринках ціна буде вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.