Нові пристрої: Розумний фітнес-тренажер Xiaomi Smart Fitness

14 Березень 2017

Коментарі:

0
 14 Березня, 2017
 0

Компанія Xiaomi вже давно звертає велику увагу на спортивні пристрої: в активі екосистеми Mi розумні кросівки, фітнес-браслети та годинник, велосипеди і самокати. Тепер для домашнього спорту з’явився новий пристрій – Xiaomi Smart Fitness.

Цей комплекс тренажерів Xiaomi зробили у співробітництві з китайською компанією Move It. Окрім дуже корисних функцій, пристрій має дуже привабливий дизайн, який був розроблений разом з компанією BMW Design Studio.

Щодо функціональних особливостей, цей тренажер дає змогу тренувати будь-яку частину тіла. До його складу входять “розумні” ручки, які можуть стати частиною скакалки, тренажеру для віджимання, роботи над пресом, м’язами ніг, спини тощо.

Саме через ручки смартфон може отримувати інформацію про навантаження і інтенсивність тренування. Додаток для MIUI, Андроїд та iOS, окрім фіксування і обробки даних, дає користувачам програми тренувань, можливість завантажувати приклади тренувань із професійним тренером, а також спілкуватися з іншими власниками пристрою і ділитися досягненнями.

Цей красивий і корисний пристрій буде мати ціну близько 200 доларів у Китаї, якщо збере необхідну суму на краудфандінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.