Нові пристрої: чутки про Mi 6 plus

27 Квітень 2017

Коментарі:

0
 27 Квітня, 2017
 0

Не встигли відгриміти фанфари презентації жаданого флагмана від Xiaomi, а збирачі – вдосталь попозувати на тлі першої готової до відвантаження партії Mi 6, прикриваючи від спалаху і без того не занадто широковідкриті очі, як звідусіль, подібно до океанського гуркоту, зазвучало сакраментальне: “А далі?!”

Здавалося б, отримали все, чого хотіли, і готові декілька місяців чекати постачань Mi 6 по передзамовленню, але все одно кортить дізнатись – що ж там ховається за такою збудливою приставкою Plus?

І хоча офіціали поки що загадково мовчать, але інсайд, як завжди, не дрімає. Радійте, любителі шнурків, що звисають з вух, згідно з офіційним коментарем Xiaomi, відсутність аудіороз’єму в моделі з діагоналлю 5,15 дюймів – поки що не остаточна відмова від нього на користь безпровідних технологій, а такий собі компроміс на користь ергономічного розташування елементів і можливості по максимуму порадувати сучасними “наворотами” любителів компактних моделей.

Як підказує нам доволі авторитетний Gsmarena.com, діагональ “Плюса” в 5,7 дюймів дозволить задовольнити і тих шанувальників Xiaomi, які поки що не готові покластися на свою пам’ять у пошуках залишених поза увагою навушників. Аудіоджек буде! А крім того, і додаткові “смаколики” у вигляді дуже непоганого фотосенсора IMX362 від Sony, підтримки 2-х сім-карт і більш місткого, ніж у Mi 6, акумулятора в 4500 мАг.

Інші прогнозовані характеристики (а очікування офіційного представлення, за інформацією різних джерел, може скласти від 2 до 3 місяців), порівняно з “компактом”, значно не зміняться. Та і куди більше? Чим-чим, а “начинкою” Mi 6 користувачі навряд чи залишилися розчаровані.

Ну що ж, любителі “побільше”, чекаємо і робимо ставки на виправданість інсайдерських прогнозів. А вони останніми роками рідко розходяться з результатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.