6 Березень 2018

Коментарі:

0
 6 Березня, 2018
 0
Категорія: Новини

До офіційної презентації першого повністю безрамкового смартфона Mi MIX 2S ще 20 днів, але витоки технічних подробиць про цю цікаву модель не вщухають.
Ось і зараз технічні оглядачі розповідають про особливості розташування подвійної основної камери смартфона, датчика відбитків пальців, та фронтальної камери.

І ось з інсайдерських фотографій стало відомо, що основні камери будуть знаходитися у лівому верхньому куті задньої панелі. Спалах буде розташований між об’єктивами.
Вся конструкція буде дуже схожа на Айфон Х.

Mi MIX 2S

Але інші інсайдери продовжують наполягати на стандартному для Xiaomi розташуванні камер. До того ж, якщо сканер відбитків пальців буде на задній панелі, то камери повинні бути посередині над ним, тому що інакше дизайн буде дуже дивним. Оскільки автором дизайну є всесвітньо відомий майстер Філіп Старк, такого дисбалансу просто не може бути.

Але є інформація про те, що дактилоскопічний сканер буде на передній панелі під склом екрану. Тоді задня панель стає вільною від будь-яких обмежень, і камери можуть зайняти місце у куті.

Такі ж суперечки точаться і між тими, хто вважає, що фронтальна камера буде у правому куті екрану, і тими, хто теж “відправляє” її під скло.
До того ж, на рендерах концепцій ніякої камери у куті екрану немає.

І тут виникає питання: як конструкторам вдалося помістити на передню панель, яку повністю буде займати екран, фронтальну камеру і датчики?

На це питання відповість лише презентація реального Mi MIX 2S.

Немає сумнівів в тому, що смартфон вже виготовлений і зараз триває виробництво першої партії, яку потрібно продати одразу після презентації. Але менеджмент Сяомі тримає все у такій суворій таємниці, що досі немає жодної реалістичної теорії щодо вигляду цього смартфону.

Тим часом, маркетологи пекінської компанії кажуть про те, що вже наприкінці цього року, або у першому кварталі наступного, смартфони Mi надійдуть на американський ринок. Це означає, що всім треба чекати на агресивну рекламну компанію, оскільки американський ринок має своїх незмінних лідерів вже багато років. І щоб змінити розклад сил на ньому, доведеться зробити надмірні зусилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.