Нові гаджети: Трекер сну і Wi Fi подовжувач

15 Грудень 2016

Коментарі:

0
 Грудень 15, 2016
 0

На початку грудня Xiaomi показали на краудфандінговому майданчику новий пристрій для вивчення якості сну. Приблизно такі функції виконують трекери сімейства Mi Fit, але цей пристрій – це дещо інше. Він має назву Lunar Smart Sleep Sensor, і являє собою невеличку пластикову “пігулку”, яку можна класти під подушку.

Пристрій контролює ваші рухи, дихання і на основі цих даних робить висновки про якість сну.

x

Керується пристрій за допомогою смартфону, дані обробляє спеціальний додаток, який може збирати статистику і будувати графіки.

sm.lunar-sleep-sensor2.750

Крім того, на Lunar Smart Sleep Sensor є кнопка, натиснувши яку, можна почути заспокійливий шум, який повинен забезпечити вам глибокий сон та відпочинок.

x2

Ціна пристрою планується близько 10 доларів, і цей проект вже зібрав грошей в чотири рази більше, ніж треба для початку його виробництва. Тому перші власники отримають свої трекери вже 12 січня.

sm.lunar-sleep-sensor10.750

Наступний пристрій – це нова версія подовжувача Wi Fi сигналу Xiaomi Wi-Fi Amplifier 2. Його потужність зросла вдвічі, також стала більше і швидкість – до 300 Мбіт/с.

1481618914_xiaomi-wifi

Пристрій дуже корисний і популярний завдяки своїй ціні – близько 7 доларів.

1481618935_xiaomi-wifi-2

До одного подовжувача можна приєднати до 16 пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.