Нові гаджети: Mi Headphones Light version

26 Грудень 2016

Коментарі:

0
 Грудень 26, 2016
 0

Компанія 1 More є одним з надійніших партнерів Xiaomi і виробників навушників вищого гатунку. Завдяки їх продукції слова “китайські навушники” дещо змінили сенс.
І ось зустрічайте нові навушники, які ви можете прдибати, якщо дуже бажаєте Mi Headphones, але вони для вас дуже дорогі.

headphones-01

Нова модель дуже практична, має прекрасні характеристики, а ціна її навряд перевищить 50 доларів.

headphones-03

headphones-02

Тож подивимося, що це за пристрій. Це закриті навушники, які позиціонуються як альтернатива професійним Mi Headphones. Вони мають яскраві кольори, що каже про їх цільову аудиторію. Звісно, це молодь.

headphones-04

Завдяки особливій конструкції, Mi Headphones Light Version добре усувають зовнішні шуми, а імпеданс становить 32 Оми при діапазоні відтворюваних частот від 20 до 40 000Гц. Варто так само відзначити, що в даному випадку Xiaomi вирішили відмовитися від традиційної схеми з окремим проводом для кожного спікера, і тепер дріт приходить тільки з одного боку, роблячи використання навушників зручнішим.

headphones-05

headphones-06

Пульт також зник з дроту і тепер знаходиться на одному з динаміків.

Поки що ми не знаємо їх вагу і потужність, але високий імпеданс і видатна АЧХ дає надію на Hi Fi звук, особливо при прослуховуванні музики з пристроїв високого класу.

Навушники повинні поступити до продажу після Нового року.

Незабаром вони з’являться і у магазинах Сяомі Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.