Нові функції MIUI 11, які, можливо, з'являться і в 10

25 Червень 2019

Коментарі:

0
 25 Червня, 2019
 0
Категорія: Новини

Як ми і передбачали, розробники прошивки MIUI почали розкривати деякі деталі нової версії програмного забезпечення.

Так, кажуть про можливість швидко перемикатись між двома SIM-картами прямо на шторці сповіщень. Для цього треба буде натиснути на іконку вмикання передачі даних і обрати потрібну карту.

Іншою новинкою нової прошивки може бути новий інтерфейс “довгих” скріншотів. Їх можна робити і в MIUI 10, але тепер це буде зручніше, як обіцяють розробники Xiaomi.

А ось панорамні селфі – це нове рішення. Справді, цієї функції давно не вистачало всім любителям фотографуватися. Якщо треба зняти велику компанію, нова технологія буде дуже доречною.

Ще одним нововведенням стануть 3D жести. Це означає, що систему можна буде навчити робити ті, чи інші дії у відповідь на руки смартфона. Жестами можна буде запускати додатки, гортати сторінки тощо.

Чи будуть ці нові функції реалізовані в прошивці MIUI 11, чи деякі з них стануть експериментальними у поточній MIUI 10, покаже час, адже до релізу нової версії прошивки залишилось не так вже і багато часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.