10 Грудень 2015

Коментарі:

3
 10 Грудня, 2015
 3

Новий флагман компанії Xiaomi – смартфон Mi 5 повинен бути представлений дуже скоро. І чим ближче дата його офіційного релізу, тим більше чуток про нього наповнює Мережу.

Спочатку всі були переконані, що новий смартфон буде оснащений ультразвуковим сканером відбитків пальців, розробленим партнером Xiaomi – виробником процесорів Qualcomm. Однак, потім з’явилася інформація про те, що розробники вирішили відмовитися від цього виду сканера, тому він ще недостатньо стабільний.

mi5-02

Потім, після серії фотографій пристрою, що витікли у Мережу, з’явилися результати Antutu тексту якогось пристрою, який показав рекордний результат: 101339 балів. Це майже першість у світі смартфонів на Андроїд.

mi5-01

Ділять вершину з уявним Mi 5 два інших новачки: Samsung S7 (103692) і Huawei Mate 8 з подібними результатами.

Xiaomi Mi5 може стати першим пристроєм на базі процесора Snapdragon 820 від Qualcomm. На борту пристрою планується 3 або 4 Гб оперативної пам’яті і сучасний відеоприскорювач.

Припускають, що пристрій буде представлено у 20- числах січня 2016

Коментарі

  1. Александр сказав:

    Исправьте, а то фанаты до 2017 года долго ждать будут)))

  2. Yurik сказав:

    Читал про тест Снапа 820 с Адрено 540 на борту, так он набрал в Антуту6.0 аж 133к попугаев (источник 4pda.ru). Какой же ” современный видео адаптер” будет в MI 5 ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.