Новая прошивка Mi Band даст бегунам отдохнуть

30 Грудень 2014

Коментарі:

0
 30 Грудня, 2014
 0
Mi Band купить в Киеве

Корисний і зручний фітнес-браслет Mi Band отримає нову прошивку, яка додасть пристрою функціональності. Тепер за допомогою Mi Band можна розблокувати смартфон, на якому встановлено Android Lollipop. Також тепер дані, отримані з браслету, можна транслювати на сторонні сайти (поки що тільки на QQ Китай) і проводити там тренінги по фітнесу.

Також змінилася система досягнень і щоденної мети. Тепер за досягнення користувачам Mi Band нараховуються вихідні дні кожного тижня, які вони можуть використовувати як хочуть і не вести моніторингу свого фізичного стану.

З виходом нової прошивки, належним чином оптимізовано і додаток MIUI для Mi Band.

Русская версия

Вышла новая прошивка для Mi Band. В нее добавлена возможность разблокирования смартфонов с Android  L, возможность трансляции данных на сторонние сайты (пока только на китайский QQ). Также теперь каждый 7 дней при достижении поставленных задач пользователям фитнес-браслета дается 2 выходных дня, в течение которых они могут не мониторить свое состояние и достижения.

Соответственным образом для поддержки новой прошивки модернизировано и приложение MIUI для Mi Band

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.