Нова версія очисника води Mi Water Purifier

1 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 1, 2016
 0

Компанія Xiaomi пішла назустріч численним покупцям очищувача води Mi Water Purifier, які скаржилися на те, що прилад займає багато місця на кухні і шланги виглядають неестетично і заважають (потрібно мати на увазі, що у китайців кухні бувають ще менше, ніж в хрущовках). Тому компанія Yunmi, яка власне, і випускає пристрій, представила його нову версію.

Mi water purifier -01

Тепер корпус очищувача розташовується в кухонній шафі під раковиною. Компанія виробник також здійснює доставку і безкоштовну установку очищувача, але лише в Китаї.

Mi water purifier -02

Крім компактності, пристрій став продуктивніше: тепер його здатність по очищенню води становить 1,4 літра в хвилину, в той час, як колишня модель очищала 1 літр.

Mi water purifier -03
Mi water purifier -04

Також покращено роботу фільтра зворотного осмосу. Якщо раніше на склянку чистої води припадав такий же обсяг стічних вод, то тепер відходів стало в два рази менше. Це значно економить воду. Раніше виробництво чистої води уповільнювалося через забруднення фільтра. Тепер застосована технологія, при якій частина бруду змивається стічною водою.

Mi water purifier -05

Mi water purifier -06

Тепер кран очищувача оснащений індикатором якості води. Якщо він світиться синім кольором, значить, вода в порядку. Якщо ж колір змінюється на помаранчевий, пора замінити фільтр.

Mi water purifier -07

Труби, що застосовуються в очищувачі, зроблені з нержавіючої сталі 304, що виключає потрапляння в воду важких металів.

Mi water purifier -08

Фільтри води, що застосовуються в очищувачі Mi Water Purifier, взаємозамінні з колишньою версією. Замінити їх можна без допомоги фахівця.

Розмір нового пристрою став ще менше. Тепер він займає площу стала менше паперового аркуша А4.

Очищувач води Mi Water Purifier контролюється і управляється за допомогою додатка MIUI і входить до системи “розумного будинку” Xiaomi. За ціною він близький з новим флагманом – смартфоном MMI 5, який був представлений минулого тижня.

Русская версия

Компания Xiaomi пошла навстречу многочисленным покупателям очистителя воды Mi Water Purifier, которые жаловались на то, что прибор занимает много места на кухне и шланги выглядят неэстетично и мешают (нужно иметь в виду, что у китайцев кухни бывают еще меньше, чем в хрущевках). Поэтому компания Yunmi, которая собственно ,и выпускает устройство, представила его новую версию.

Mi water purifier -01

Теперь корпус очистителя располагается в кухонном шкафу под раковиной. Компания производитель также осуществляет доставку и бесплатную установку очистителя, правда, только в Китае.

Mi water purifier -02

Кроме компактности, устройство стало производительнее: теперь его способность по очистке воды составляет 1,4 литра в минуту, в то время, как прежняя модель очищала 1 литр.

Mi water purifier -03
Mi water purifier -04

Также улучшена работа фильтра обратного осмоса. Если раньше на стакан чистой воды приходился такой же объем сточных вод, то теперь отходов стало в два раза меньше. Это значительно экономит воду. Раньше производство чистой воды замедлялось из-за загрязнения фильтра. Теперь применена технология, при которой часть грязи смывается сточной водой.

Mi water purifier -05

Mi water purifier -06

Теперь кран очистителя оснащен индикатором качества воды. Если он светится синим цветом, значит, вода в порядке. Если же цвет меняется на оранжевый, пора заменить фильтр.

Mi water purifier -07

Трубы, применяемые в очистителе, сделаны из нержавеющей стали 304, что исключает попадание в воду тяжелых металлов.

Mi water purifier -08

Фильтры воды, применяемые в очистителе Mi Water Purifier, взаимозаменяемы с прежней версией. Заменить их можно без помощи специалиста.

Размер нового устройства стал еще меньше. Теперь занимаемая им площадь стала меньше бумажного листа А4.

Очиститель воды Mi Water Purifier контролируется и управляется при помощи приложения MIUIи входит в систему “умного дома” Xiaomi. По цене он сравним с новым флагманом – смартфоном MMI 5, который был представлен на прошлой неделе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.