Нова версія очисника води Mi Water Purifier

1 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 1, 2016
 0

Компанія Xiaomi пішла назустріч численним покупцям очищувача води Mi Water Purifier, які скаржилися на те, що прилад займає багато місця на кухні і шланги виглядають неестетично і заважають (потрібно мати на увазі, що у китайців кухні бувають ще менше, ніж в хрущовках). Тому компанія Yunmi, яка власне, і випускає пристрій, представила його нову версію.

Mi water purifier -01

Тепер корпус очищувача розташовується в кухонній шафі під раковиною. Компанія виробник також здійснює доставку і безкоштовну установку очищувача, але лише в Китаї.

Mi water purifier -02

Крім компактності, пристрій став продуктивніше: тепер його здатність по очищенню води становить 1,4 літра в хвилину, в той час, як колишня модель очищала 1 літр.

Mi water purifier -03
Mi water purifier -04

Також покращено роботу фільтра зворотного осмосу. Якщо раніше на склянку чистої води припадав такий же обсяг стічних вод, то тепер відходів стало в два рази менше. Це значно економить воду. Раніше виробництво чистої води уповільнювалося через забруднення фільтра. Тепер застосована технологія, при якій частина бруду змивається стічною водою.

Mi water purifier -05

Mi water purifier -06

Тепер кран очищувача оснащений індикатором якості води. Якщо він світиться синім кольором, значить, вода в порядку. Якщо ж колір змінюється на помаранчевий, пора замінити фільтр.

Mi water purifier -07

Труби, що застосовуються в очищувачі, зроблені з нержавіючої сталі 304, що виключає потрапляння в воду важких металів.

Mi water purifier -08

Фільтри води, що застосовуються в очищувачі Mi Water Purifier, взаємозамінні з колишньою версією. Замінити їх можна без допомоги фахівця.

Розмір нового пристрою став ще менше. Тепер він займає площу стала менше паперового аркуша А4.

Очищувач води Mi Water Purifier контролюється і управляється за допомогою додатка MIUI і входить до системи “розумного будинку” Xiaomi. За ціною він близький з новим флагманом – смартфоном MMI 5, який був представлений минулого тижня.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!