Нова стабільна MIUI 5, онлайн-банкінг і Powerbank від Xiaomi

14 Травень 2015

Коментарі:

0
 14 Травня, 2015
 0

Компанія Xiaomi так стрімко розвивається, створюючи нові продукти і сервіси, що її директора Лея Цзюнь порівнюють з кіногероєм Тоні Старком. Дійсно, стрімкий зліт компанії схожий на фантастичний фільм.
Лише за минулий тиждень компанія представила кілька нових пристроїв і повідала про амбітні плани.

Отже, за списком.

Вийшла нова стабільна версія MIUI 5. Творцям прошивки не вдалося витримати терміни і представити стабільну MIUI 6 для деяких пристроїв.

Отже, MIUI 5 з версією 52.0 необхідна для таких пристроїв:

Xiaomi Mi2A
Xiaomi RedMi Note WCDMA
Xiaomi RedMi 1S TD
Xiaomi RedMi 1S WCDMA
Xiaomi Mi2 / 2S
Xiaomi RedMi Note TD
Xiaomi RedMi TD
Xiaomi RedMi WCDMA

Завантажити китайсько-англійську версію прошивки можна на офіційному сайті . Переклад очікується.

Про зміни всі замовчують, принаймні, інформація вкрай мізерна. А ось про баги користувачі повідомляють. Принаймні, про одне – труднощах при здійсненні дзвінків. Оскільки смартфон взагалі призначений саме для цього, ми б порадили не поспішати з оновленням стабільної прошивки.

Наступним новим пристроєм, який вийшов без особливого шуму, став портативний акумулятор Mi Powerbank ємністю 10 000 мАг. Пристрій доступний в трьох кольорах.

Mi Powerbank в Україні купити

Крім цього Xiaomi заходилась створенням онлайн-банку. Подібні сервіси в Китаї не рідкість, але Xiaomi як завжди, готова запропонувати своїм клієнтам кращі умови. Компанія пропонує 5% ставку, що вище, ніж у конкурентів.

В планах у компанії також випуск механічної клавіатури. На комп’ютерні аксесуари Xiaomi націлилася після випуску ігрового контролера Mi Pad і якісного килимка для миші . Клавіатура очікувано увійде в ряд елітних аксесуарів, і припаде до душі геймерам.

А завтра ми чекаємо на оновлення прошивки MIUI.

Русская версия

Компания Xiaomi настолько стремительно развивается, создавая новые продукты и сервисы, что ее директора Лэя Цзюна сравнивают с киногероем Тони Старком. Действительно, стремительный взлет компании похож на фантастический фильм.
Всего за прошедшую неделю компания представила несколько новых устройств и поведала об амбициозных планах.

Итак, по порядку.

Вышла новая стабильная версия MIUI 5. Создателям прошивки не удалось уложиться в сроки и представить стабильную MIUI 6 для некоторых устройств.

Итак, MIUI 5 с версией 52.0 необходима для следующих устройств:

Xiaomi Mi2A
Xiaomi RedMi Note WCDMA
Xiaomi RedMi 1S TD
Xiaomi RedMi 1S WCDMA
Xiaomi Mi2/2S
Xiaomi RedMi Note TD
Xiaomi RedMi TD
Xiaomi RedMi WCDMA

Скачать китайско-английскую версию прошивки можно на официальном сайте. Перевод ожидается.

Об изменениях все умалчивают, по крайней мере, информация крайне скудна. А вот о багах пользователи сообщают. По крайней мере, об одном – трудностях при совершении звонков. Поскольку смартфон в основном предназначен именно для этого, мы бы посоветовали не спешить с обновлением стабильной прошивки.

Следующим новым устройством, которое вышло без особого шума, стал портативный аккумулятор Mi Powerbank емкостью 10 000 мАч. Устройство доступно в трех цветовых решениях.

Mi Powerbank в Украине купить

Кроме этого Xiaomi озадачилась созданием онлайн-банка. Подобные сервисы в Китае не редкость, но Xiaomi как всегда, готова предложить своим клиентам лучшие условия. Компания предлагает 5% учетную ставку, что выше, чем у конкурентов.

В планах у компании также выпуск механической клавиатуры. На компьютерные аксессуары Xiaomi нацелилась после выпуска игрового контроллера Mi Pad и качественного коврика для мыши. Клавиатура ожидаемо войдет в число элитных аксессуаров, и придется по душе геймерам.

А завтра мы ждем обновления прошивки MIUI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.