Нова порція чуток і одна справжня новина про Xiaomi

4 Червень 2015

Коментарі:

0
 Червень 4, 2015
 0

Чутки про компанію Xiaomi створюються щодня, і це не дивно – адже такий вдалий стартап народжується і процвітає мабуть, раз на десятиліття. Але спочатку про серйозну і правдиву новину.
Розумна камера Xiaomi Yi Smart Camera є видатним пристроєм в усіх відношеннях, крім одного.

Як тільки в приміщенні гасне світло – камера “сліпне”. Для камери спостереження, відеоняні, домашнього відеореєстратора це не найкраща характеристика. Інженери Yi – підрозділу концерну Xiaomi, що відповідає за відео-гаджети, навчили камеру бачити в темряві. Для цього був використаний інфрачервоний датчик і інтерфейс, який з’єднав його з основним відеотрактом Yi Smart Camera.

В додаток MIUI також були внесені відповідні зміни.

Камера Xiaomi Yi Smart Camera Night Edition, що бачить усе, буде у продажу вже на початку липня.

А тепер про чутки. Здавалося б, всі вже знають, що наступний Nexus буде виробляти компанія Huawei, але серед фанатів знову сплив слух про участь у цьому процесі Xiaomi. Як відомо, Гугл в одне місце двічі потрапляє рідко, тому наступні Нексуси будуть явно не китайськими.

Інша побрехенька теж не нова, вона виникає з певною періодичністю. Присвячена вона ідеї про те, що Xiaomi випустить свого дрона. Наявність екшн-камери в товарному портфелі компанії на це натякає, але далеко не всі виробники екшн-камер випускають своїх дронів (скажімо так, поки випускає їх для своєї продукції тільки компанія АЕЕ).

Навіщо це Xiaomi – теж важко сказати. Адже дрони не будуть розлітатися як смартфони, браслети і дешеві екшн-камери. Вочевидь, і цей слух скоро буде закритий.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!