Нова порція чуток і одна справжня новина про Xiaomi

4 Червень 2015

Коментарі:

0
 4 Червня, 2015
 0

Чутки про компанію Xiaomi створюються щодня, і це не дивно – адже такий вдалий стартап народжується і процвітає мабуть, раз на десятиліття. Але спочатку про серйозну і правдиву новину.
Розумна камера Xiaomi Yi Smart Camera є видатним пристроєм в усіх відношеннях, крім одного.

Як тільки в приміщенні гасне світло – камера “сліпне”. Для камери спостереження, відеоняні, домашнього відеореєстратора це не найкраща характеристика. Інженери Yi – підрозділу концерну Xiaomi, що відповідає за відео-гаджети, навчили камеру бачити в темряві. Для цього був використаний інфрачервоний датчик і інтерфейс, який з’єднав його з основним відеотрактом Yi Smart Camera.

В додаток MIUI також були внесені відповідні зміни.

Камера Xiaomi Yi Smart Camera Night Edition, що бачить усе, буде у продажу вже на початку липня.

А тепер про чутки. Здавалося б, всі вже знають, що наступний Nexus буде виробляти компанія Huawei, але серед фанатів знову сплив слух про участь у цьому процесі Xiaomi. Як відомо, Гугл в одне місце двічі потрапляє рідко, тому наступні Нексуси будуть явно не китайськими.

Інша побрехенька теж не нова, вона виникає з певною періодичністю. Присвячена вона ідеї про те, що Xiaomi випустить свого дрона. Наявність екшн-камери в товарному портфелі компанії на це натякає, але далеко не всі виробники екшн-камер випускають своїх дронів (скажімо так, поки випускає їх для своєї продукції тільки компанія АЕЕ).

Навіщо це Xiaomi – теж важко сказати. Адже дрони не будуть розлітатися як смартфони, браслети і дешеві екшн-камери. Вочевидь, і цей слух скоро буде закритий.

Русская версия
Слухи о компании Xiaomi создаются ежедневно, и это не удивительно – ведь такой удачный стартап рождается и процветает раз в десятилетие. Но сначала о серьезной и правдивой новости.
Умная камера Xiaomi Yi Smart Camera является выдающимся устройством во всех отношениях, кроме одного.

Лишь только в помещении гаснет свет – камера “слепнет”. Для камеры наблюдения, видеоняни, домашнего видеорегистратора это не лучшая характеристика. Инженеры Yi – подразделения концерна Xiaomi, отвечающего за видео-гаджеты, научили камеру видеть в темноте. Для этого был использован инфракрасный датчик и интерфейс, который соединил его с основным видеотрактом Yi Smart Camera.

В приложение MIUI также были внесены соответствующие изменения.

Всевидящая камера Xiaomi Yi Smart Camera Night Edition поступит в продажу уже в начале июля.

А теперь о слухах. Казалось бы, все уже знают, что следующий Nexus будет производить компания Huawei, но среди фанатов вновь всплыл слух об участии в этом процессе Xiaomi. Как известно, Гугл в одно место дважды попадает редко, поэтому следующие Нексусы будут явно не китайскими.

Второй слух тоже не нов, он возникает с определенной периодичностью. Посвящен слух идее о том, что Xiaomi выпустит своего дрона. Как бы наличие экшн-камеры в товарной портфеле компании на это намекает, но далеко не все производители экшн-камер выпускают своих дронов (скажем так, пока выпускает их для своей продукции только компания АЕЕ).

Зачем это Xiaomi – тоже трудновато сказать. Ведь дроны не будут разлетаться как смартфоны, браслеты и дешевые экшн-камеры. Поэтому, очевидно, и этот слух скоро будет закрыт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.