Нова назва Mi Home - Mijia, Xiaomi VR віртуальна реальність

19 Квітень 2016

Коментарі:

0
 Квітень 19, 2016
 0

В екосистемі продуктів компанії Xiaomi відбуваються очевидні зміни. Тепер все “домашні” розумні пристрої будуть вироблятися під брендом Mijia. Так само тепер називається і додаток, який раніше мав назву Mi Home. Також змінився і його ярлик, тепер замість будиночка на ньому красується логотип Mijia. Нововведення сумнівне для міжнародного ринку, але коли це зупиняло китайців?

Mi Home відтепер буде Mijia.

Будемо сподіватися, що під новим брендом продукти Xiaomi і компаній-партнерів будуть продаватися ще більш активно. До речі, опубліковані фінансові звіти за перший квартал 2016 року. І виявилося, що продажі смартфонів Xiaomi не тільки не ростуть, але і злегка падають. В цьому році за перший квартал компанія продала 14.8 млн. Смартфонів, в той час, як в минулому році ця цифра становила 14,98 млн. шт. Дивовижна статистика, особливо з огляду на появу в цьому році кількох реальних хітів продажів.
Цілком може бути, що за попитом не встигає виробництво, тому справжні результати ми побачимо восени, коли підбиватимуться підсумки третього кварталу.

І ще одна новина. Компанія Xiaomi разом з Xiaomi Max зареєструвала на Weibo аккаунт Xiaomi VR, що прямо говорить про те, що слова Хьюго Барра в кінці минулого року починають збуватися. Нагадаємо, віце-президент Xiaomi, підбиваючи підсумки року, сказав, що у сферу інтересів компанії потраплять пристрою віртуальної реальності.

Пекінській компанії варто поквапитися, тому що конкуренти вже не тільки дихають у спину, а й випереджають, наприклад, Huawei, який днями випустив свій пристрій ВР.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!