Нова назва Mi Home - Mijia, Xiaomi VR віртуальна реальність

19 Квітень 2016

Коментарі:

0
 19 Квітня, 2016
 0

В екосистемі продуктів компанії Xiaomi відбуваються очевидні зміни. Тепер все “домашні” розумні пристрої будуть вироблятися під брендом Mijia. Так само тепер називається і додаток, який раніше мав назву Mi Home. Також змінився і його ярлик, тепер замість будиночка на ньому красується логотип Mijia. Нововведення сумнівне для міжнародного ринку, але коли це зупиняло китайців?

Mi Home відтепер буде Mijia.

Будемо сподіватися, що під новим брендом продукти Xiaomi і компаній-партнерів будуть продаватися ще більш активно. До речі, опубліковані фінансові звіти за перший квартал 2016 року. І виявилося, що продажі смартфонів Xiaomi не тільки не ростуть, але і злегка падають. В цьому році за перший квартал компанія продала 14.8 млн. Смартфонів, в той час, як в минулому році ця цифра становила 14,98 млн. шт. Дивовижна статистика, особливо з огляду на появу в цьому році кількох реальних хітів продажів.
Цілком може бути, що за попитом не встигає виробництво, тому справжні результати ми побачимо восени, коли підбиватимуться підсумки третього кварталу.

І ще одна новина. Компанія Xiaomi разом з Xiaomi Max зареєструвала на Weibo аккаунт Xiaomi VR, що прямо говорить про те, що слова Хьюго Барра в кінці минулого року починають збуватися. Нагадаємо, віце-президент Xiaomi, підбиваючи підсумки року, сказав, що у сферу інтересів компанії потраплять пристрою віртуальної реальності.

Пекінській компанії варто поквапитися, тому що конкуренти вже не тільки дихають у спину, а й випереджають, наприклад, Huawei, який днями випустив свій пристрій ВР.

Русская версия

В экосистеме продуктов компании Xiaomi происходят очевидные изменения. Теперь все “домашние” умные устройства будут выпускаться под брендом Mijia. Так же стало называться и приложение, которое ранее имело название Mi Home. Также изменился и его ярлык, теперь вместо домика на нем красуется логотип Mijia. Нововведение сомнительное для интернационального рынка, но когда это останавливало китайцев?

Mi Home теперь будет под брендом Mijia.

Будем надеяться, что под новым брендом продукты Xiaomi и компаний-партнеров будут продаваться еще более активно. К слову, опубликованы финансовые отчеты за первый квартал 2016 года. И оказалось, что продажи смартфонов Xiaomi не только растут, но и слегка падают. В этом году за первый квартал компания продала 14.8 млн. смартфонов, в то время, как в прошлом году эта цифра составляла 14,98 млн. шт. Удивительная статистика, особенно учитывая появление в этом году нескольких реальных хитов продаж.
Вполне может быть, что за спросом не поспевает производство, поэтому истинные результаты мы увидим осенью, когда будут подводиться итоги третьего квартала.

И еще одна новость. Компания Xiaomi вместе с Xiaomi Max зарегистрировала на Weibo аккаунт Xiaomi VR, что прямо говорит о том, что слова Хьюго Барра в конце прошлого года начинают сбываться. Напомним, вице-президент Xiaomi, подводя итоги года, сказал, что с сферу интересов компании попадут устройства виртуальной реальности.

Пекинской компании стоит поторопиться, т.к. конкуренты уже не только дышат в спину, а и опережают, к примеру, Huawei, который на днях выпустил свое устройство ВР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.