30 Липень 2018

Коментарі:

0
 Липень 30, 2018
 0

Щойно випущений гігантський смартфон Mi Max 3 залишається в центрі уваги любителів великих і потужних девайсів. Фаблет за розмірами вже майже доріс до планшета – його 6,9-дюймовий екран легко може змагатися з малоформатними планшетами, а платформа, набір пам’яті і ємність акумулятора в цьому суперництві можуть вивести його в лідери.

Але, крім всіх чудових властивостей Mi Max 3, про які ми вже не раз писали, у нього є і прихована можливість, яку обходили увагою в релізах.
Цей смартфон може виступати в якості павербенка.

Потужності його акумулятора, ємністю 5500 мАг вистачає для того, щоб не тільки зарядити iPhone, і залишити собі 20% заряду, а й привести в рух двигун переносного вінчестера.
Таким чином, Mi Max 3 може виступати в ролі повноцінного комп’ютера і стати спасінням для інших пристроїв, що вимагають зарядки.

Це не нова риса смартфонів, але саме у цій моделі розробникам вдалося використати чіп від Texas Instruments, подібний тому, що використаний у павербенках ZMI. Завдяки цьому вдалося підвищити струм зворотньої зарядки до 1,5А. Це дає можливість заряджати пристрої швидше та передавати більшу електричну потужність.

До того ж, цей чіп має властивості автоматично визначати, який струм треба дати на підключений пристрій, що виключає можливості пошкодження пристроїв.

А пристроями, що мають можливості заряджатися від Mi Max 3, можуть бути екшн-камера, фотоапарат, інший смартфон, зубна щітка Oclean, Bluetooth-навушники або колонки, Mi Інтернет-радіо, аналізатор якості повітря і інші пристрої з екосистеми MIOT.

Для використання фаблет в режимі зворотної зарядки, необхідно придбати якісний перехідник OTG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.