Не прогав активне літо! Заведи собі Yunbike!

17 Квітень 2017

Коментарі:

0
 17 Квітня, 2017
 0
Категорія: Новини

Ось і літо… майже прийшло. Настав час витягувати себе із задушливих авто і долучатися до красот природи. І що може стати в цьому кращим помічником? Велосипед? Майже вгадали. Електровелосипед? Зовсім близько.

Зустрічайте – UMA YunBike C1. Компактний, молодіжний, простий в управлінні і налаштуваннях байк. Та ще і з електромотором. У симпатичних модифікаціях Women’s і Man’s. Велосипед Xiaomi, який радує не лише кольоровою гамою на будь-який смак і настрій, але і прекрасною комплектацією.

Бажаєте швидше відновити форму перед пляжним сезоном – відключаєте “електродопомогу” і в повну силу задіюєте м’язову масу (ну, або що там після зими залишилося). Трохи втомились і з побоюванням зустрічаєтеся поглядом з майбутнім крутим підйомом – додаєте 25% зусиль електромотора і упевнено рухаєтеся до вершини. Не розрахували сил або просто хочете передихнути – режими допомоги в 75 і навіть 100% до ваших послуг.

При цьому акумулятор велосипеда UMA Xiaomi YunBike C1 видає до 2,5 годин безперервної роботи без підзаряджання. На практиці це – 25 кілометрів безтурботного милування навколишніми пейзажами без докладання щонайменших фізичних зусиль.

Ще сумніваєтеся? А як вам “розумне” реагування на зміну крутизни підйому і автоматична зміна потужності двигуна, що підключається? Відповідає за цю функцію новітня система на основі вбудованих трьохосьового акселератора і гіроскопа. Причому, оптимізація конструктивних елементів і використання міцного алюмінієвого сплаву дозволили обмежити масу велосипеда UMA Xiaomi YunBike C1 цілком легкопідйомними 15 кілограмами.

Звикли до використання в дорозі енерговитратних пристроїв, а тягати додаткове ДБЖ набридло? Наявність під кермом USB виходу дозволить зарядити будь-який гаджет прямо на ходу. А завдяки 8 ступеням захисту батареї можна забути про такі небезпеки, як коротке замикання, перевищення критичних значень струму або напруги при зарядці, вихід робочого струму або струму зарядки цифрових пристроїв за встановлені межі, а також порушення температурних режимів роботи акумулятора, і багато інших неприємностей.

Надійність, легкість в управлінні і грамотне підключення інтелектуальних режимів допомоги, у поєднанні з легким і витонченим стилем корпусу, безпека використання електричної системи – ось те, чим, поза сумнівом, порадує цей байк любителя швидкої і комфортної їзди. Ви вже побігли купувати велосипед Xiaomi? Я за вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.