Нарешті випустили англомовну версію додатку Mi Verification

2 Квітень 2015

Коментарі:

1
 Квітень 2, 2015
 1

Не минуло й року, як програмісти компанії Xiaomi випустили англійську версію додатка для визначення автентичності пристроїв своєї компанії.

До цього користувачам не-китайцям, доводилося діяти навмання, тепер же все стає набагато зрозумілішим.

Ми розповімо, як користуватися додатком Mi Verification англійською мовою. Для початку його потрібно завантажити і встановити на свій смартфон.

Після цього потрібно встановити продуктивний режим (Performance) в настройках енергоспоживання (Battery). Після потрібно відвідати сайт https://jd.mi.com/ і зісканувати QR-код.

Якщо на вашому смартфоні не встановлений додаток Mi Verification, воно автоматично встановиться після сканування. Тепер можна натиснути кнопку Scan and Verify і почекати результатів.

Результати будуть показані на сайті, не на екрані смартфона, тому важливо, щоб зв’язок з Інтернетом не переривалася під час сканування.Потрібно відзначити, що QR-код має короткий «термін життя», тому потрібно поспішити зісканувати його, або оновити сторінку і виконати цю процедуру знову.

Після перевірки, результати будуть показані на мандрівниці сайту. Вони включають дані про вашому смартфоні, які є анонімними і не збираються компанією Xiaomi в прив’язці до IMEI і інших особистих даних. Принаймні, так заявляє Політика конфіденційності Xiaomi.

Русская версия

Коментарі

  1. Петро сказав:

    де Китайська версія?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!