Нарешті випустили англомовну версію додатку Mi Verification

2 Квітень 2015

Коментарі:

1
 2 Квітня, 2015
 1

Не минуло й року, як програмісти компанії Xiaomi випустили англійську версію додатка для визначення автентичності пристроїв своєї компанії.

До цього користувачам не-китайцям, доводилося діяти навмання, тепер же все стає набагато зрозумілішим.

Ми розповімо, як користуватися додатком Mi Verification англійською мовою. Для початку його потрібно завантажити і встановити на свій смартфон.

Після цього потрібно встановити продуктивний режим (Performance) в настройках енергоспоживання (Battery). Після потрібно відвідати сайт https://jd.mi.com/ і зісканувати QR-код.

Якщо на вашому смартфоні не встановлений додаток Mi Verification, воно автоматично встановиться після сканування. Тепер можна натиснути кнопку Scan and Verify і почекати результатів.

Результати будуть показані на сайті, не на екрані смартфона, тому важливо, щоб зв’язок з Інтернетом не переривалася під час сканування.Потрібно відзначити, що QR-код має короткий «термін життя», тому потрібно поспішити зісканувати його, або оновити сторінку і виконати цю процедуру знову.

Після перевірки, результати будуть показані на мандрівниці сайту. Вони включають дані про вашому смартфоні, які є анонімними і не збираються компанією Xiaomi в прив’язці до IMEI і інших особистих даних. Принаймні, так заявляє Політика конфіденційності Xiaomi.

Русская версия

Не прошло и года, как программисты компании Xiaomi выпустили английскую версию приложения для определения подлинности устройств своей компании. До этого пользователям не-китайцам, приходилось действовать наугад, теперь же все становится гораздо более понятным.

Мы расскажем, как пользоваться приложением Mi Verification на английском языке.

Для начала его нужно скачать и установить на свой смартфон.

После этого нужно установить производительный режим (Performance) в настройках энергопотребления (Battery).

После нужно посетить сайт https://jd.mi.com/ и сосканировать QR-код. Если на вашем смартфоне не установлено приложение Mi Verification, оно автоматически установится после сканирования.
Теперь можно нажать кнопку Scan and Verify и подождать результатов. Результаты будут показаны на сайте, не на экране смартфона, поэтому важно, чтобы связь с Интернетом не прерывалась во время сканирования.

Нужно отметить, что QR-код имеет короткий «срок жизни», поэтому нужно поспешить сосканировать его, или обновить страницу и проделать эту процедуру снова.

После проверки, результаты будут показаны на страннице сайта. Они включают данные о вашем смартфоне, которые являются анонимными и не собираются компанией Xiaomi в привязке к IMEI и другим личным данным. По крайней мере, так заявляет Политика конфиденциальности Xiaomi.

Коментарі

  1. Петро сказав:

    де Китайська версія?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.