Налаштовуємо дозволи додатків у MIUI 11

21 Листопад 2019

Коментарі:

0
 21 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

Ще однією причиною витоку енергії та порушення безпеки користування смартфоном є доступ додатків до не потрібних їм функцій.

Якщо ви зайдете до додатку Безпека у розділ Додатки та Дозволи програм, то очманієте від того, як додатки контролюють ваш смартфон, а значить і ваше життя.

Кількість додатків, що можуть змінювати стан Bluetooth або Wi-Fi вражає. А програми, що мають доступ до камери і мікрофона, тобто, можуть у будь-який момент знімати і записувати те, що відбувається навколо, теж примушує замислюватися.

До того ж,. багато програм бажають мати доступ до сховища файлів з можливість змінювати його стан, до налаштувань Інтернету, Галереї тощо. Всі ці дозволи мають певну небезпеку.

Тому треба поставитися до вимог програм дуже уважно і ретельно заборонити грі у тетріс вмикати камеру, чи читати ваші листи.

Якщо програма “каже”, що без певного дозволу вона не буде працювати – рішуче позбудьтесь її і напишіть поганий відгук, чи поставте одну зірочку розробникам. Це приведе їх до тями і нагадає, що не вони керують вашим смартфоном і вашими діями, а ви. Ультиматуми додатків повинні ігноруватися і треба робити вибір на користь програм, що не потребують однозначних рішень, тим більше, що їх дуже багато.

Звісно, треба додатку Камера доступ до камери та файлового сховища, або програмі Мапа – доступ до GPS. Це їх природні функції. Але все одно треба перевірити з точки зору логіки, чи є необхідність того, чи іншого дозволу, і якщо можна обійтися без нього – вимкнути, незважаючи на всі попередження додатків.

Таким чином ви збережете свою конфіденціальність, позбавити себе нав’язливої реклами, подовжите термін роботи акумулятора і підвищите продуктивність вашого пристрою.

Керуйте додатками без жалю, зважаючи тільки на ваші інтереси та потреби. І тоді смартфон стане вам дійсно безпечним та потужним помічником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.