На смартфоні Xiaomi миготить екран: чому і що робити?

17 Жовтень 2017

Коментарі:

0
 17 Жовтня, 2017
 0
Категорія: Новини

Останнім часом на нашому форумі стали частіше питати про те, що робити, коли миготить екран на смартфоні. Вибір порад невеликий, але ми вирішили написати їх тут.

По-перше: чому це відбувається?

Миготіння екрану в смартфонах Xiaomi може бути різним і з різних причин. Може бути легке миготіння, майже непомітне оку, пов’язане з неправильною частотою оновлення матриці. Може бути появлення битих пікселів, тонких ліній зверху, або знизу екрану, широкі стрічки іншого кольору, фрагменти екрану різної яскравості та ін.

По-друге : що робити?

В усіх цих випадках треба одразу намагатися усунути проблему, частіше за все, сама вона не зникне.

Перший спосіб найпростіший: треба перезавантажити смартфон.

Навряд це допоможе, і тому потім треба зайти у налаштування екрану і вимкнути автояскравість. Іноді саме її некоректна робота призводить до нестабільної роботи екрану.
До того ж, треба перевірити рівень заряду, налаштування енергозбереження і чи дає батарея достатньо енергії. Часто брак енергії може призвести до некоректної роботи екрану.

Якщо з живленням все гаразд, треба згадати, чи не падав смартфон, чи не було різких поштовхів, ударів та інших струсів. Все це може призвести до порушення контакту в шлейфі екрану. Полагодити його можна лише в сервісі, тому що, щоб відкрити смартфон і зняти екран, потрібні спеціальні інструменти.

Проблема неправильної роботи відеоприскорювача може полягати у неправильно працюючій прошивці. Треба перепрошитись на іншу прошивку і перевірити результат.

Треба виключити всі варіанти потрапляння під захисне скло води. Але вода може конденсуватися під стеклом, якщо внести смартфон з холоду до теплого приміщення, або при наявності пари, і високої вологості. Це може впливати на матрицю, і викликати порушення в електросистемі екрану. Привести екран до ладу і висушити воду вам також допоможуть у сервісному центрі.

Тепер про погане. Екран може бути бракованим. Треба йти до магазину і вимагати заміни смартфону, або екрану.

Можуть бути проблеми з процесором, материнською платою, шлейфами, роз’ємами та іншим “залізом”. Тут нічого не вдієш, треба йти до сервісу, діагностувати проблему і вимагати заміни пристрою.

Підсумок такий: звичайний користувач може зробити лише прості речі: перезавантажити смартфон, перепрошити його, спробувати легко струсити смартфон і так налагодити поганий контакт, перевірити налаштування екрану та перевірити його роботу у інженерному меню (Налаштування-Про пристрій-8 раз натиснути на Версію ядра системи).

Якщо це не допомогло, треба звертатися до сервісу, або до магазину, якщо пристрій на гарантії. Не намагайтеся власноруч розбирати смартфон, для цього потрібні спеціальні навички.

Ось коротка відповідь на всі питання щодо миготіння, або некоректної роботи екрану смартфонів Xiaomi.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.