21 Листопад 2014

Коментарі:

20
 21 Листопада, 2014
 20
украинская прошивка MIUI

Оранжевая пятница принесла новое обновление MIUI, в котором есть несколько вкусных и полезных фич. Обзор их мы и начнем.

Нововведения

1. Теперь свайпом вправо можно отметить сообщения как прочтенные. Здесь есть куда развиваться. Нужно еще сделать как в одной популярной почтовой программе: свайп вправо – удалить, свайп влево – ответить. Очень удобно. Надеемся, в следующих ревизиях будет развитие этой идеи.
2. На экране блокировки добавлена иконка камеры как напоминание о том, что свайпом влево можно активировать приложение камеры.
3. В приложении Музыка много изменений: добавлен алфавит с возможностью поиска в списке всех композиций, добавлена возможность редактирования ID3 тэгов, добавлен поиск композиций в броузере.
4. В почтовом приложении добавлен автоматический переход на страницу настроек аккаунта при первом входе. Также в режиме Быстрого ответа текст сохраняется автоматически в процессе набора.
5. Теперь можно отметить блокированные сообщения как прочитанные одним касанием.
6. Добавление Mi credit – ных средств при оплате с недостаточным балансом. Насколько я понял, это как бы предоставление мгновенного кредита, когда вы платите за что-то и у вас не хватает средств. Если я неправ, поправьте в комментах.

Исправления

1. У некоторых устройств не работал хотспот. Исправлено.
2. удалена анимация часов на экране блокировки.

Улучшения

1. Улучшена работа кэша, скорость открытия страниц, уменьшено использование данных в приложении Музыка.
2. Улучшен интерфейс разворачивания уведомлений на экране блокировки.

Такова новая прошивка MIUI ROM 4.11.21

А теперь, как и положено, все это в виде ролика.

Коментарі

 1. Иван сказав:

  уважаемые скажите пожалуйста от кого ваша прошивка от ми су или ромз или с агн сайта?

 2. sexy2000_06 сказав:

  скорое всего это miui. su так как в названии файла есть miuisu

 3. miui user сказав:

  Я закачивал здесь Украинскую прошивку, отсюда

 4. Роман сказав:

  А здесь есть украинский язык или он будет на следующей неделе ?

 5. Роман сказав:

  В этом обновлении есть украинский язык или будет на следующей неделе в прошивке? (извеняюсь если написал повторно, интерент лагает) жду ответа, спасибо

 6. Юрий сказав:

  Тут немає українського перекладу, бо його тут не може бути – це новина про китайське оновлення. Його ще треба перекласти. Наразі вирішуємо на кого буде покладено цей почесний обов’язок – на наших партнерів SU, чи самі будемо шукати шляхи.
  Питання українського перекладу буде вирішено найближчим часом. Почекайте трохи

 7. Роман сказав:

  Шановні друзі! Потребую вашої допомоги! Мій смартфон – Xiaomi Red Rice HM1W 4GB Gray UACRF. Купив з MIUI13(далі не скажу, бо не знаю) Тут можна було вибрати мову оболонки російську і мову введення тексту українською. Більш менш влаштовувало. Нині дідько мене смикнув оновити то MIUI. Лягла версія JHBCNBH26. Але біда в тому, що тут є лиш китайська і англійська як в меню, так і для введення тексту! На жаль в англійській я не дуже ((. Правда, перед апґрейдом я зробив рез.копію. Але не можу її відновити, оскільки пише, що не вистарчає памяті “на вашій SD-карті”, хоча на SD-карті 16 Гбт, а використано лиш 2 з хвостиком. Що робити? не хотів би видаляти програми, бо не знаю чи вони повідновлюються. Далі. знайшов таку ж ( принаймні за позначенням JHBCNBH26) версію, як встановилась після оновлення в мене в інеті. Вказано, що є переклад, хоч і з помилками. Зкачав її на телефон через браузер, оскільки після оновлення MIUI Play Store у мене перестав працювати! Закачана версія виявилася архівом. Розпакував десь в себе на SD-карті. але не знаю як то встановити. ((( Далі зайшов в тупік. Якщо хтось може, – допоможіть “чайнику”, – буду вельми вдячний!

  • Юрий сказав:

   Завтра відповім. Сподіваюсь, вирішимо проблему.

  • Юрий сказав:

   Отже почнемо.

   Я тільки раджу вам що робити. У мене інший пристрій, але процедура є такою. Максимум шкоди, що ви можетек зробити – стерти усі свої дані. Смартфон не постраждає.

   Якщо не вийде, будемо думати що робити далі.

   Вам потрібно буде скачати мультимовну прошивку (де є і українська) ЗВІДСИ.: http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/xiaomi.eu_multi_HM2013023_WCDMA_26.0.0_v5-4.2.zip

   Нікуди її не розпаковуйте, перейменуйте архів на update.zip. Потім з’єднайте смартфон з комп’ютером. Побачите там два диски – внутрішня пам’ять – 4 Гб і sdcard – 16 (яка там у вас ,не знаю).

   Працювати будемо тільки з внутрішньою пам’яттю. Подивіться, чи є у корні там якісь великі файли, може старі прошивки в архівах. У них повинні бути характерні назви. Чи файл update.zip там лежить.

   Вбийте його. Нічого зайвого не повбивайте, тільки файли архівів у корні ВНУТРІШНЬОЇ ПАМ’ЯТі. Якщо ви розпаковували у внутрішню пам’ять архіви прошивки і точно пам’ятаєте куди, то вбийте теж. Якщо не пам’ятаєте – не чіпайте ніяких папок.

   Далі – покладіть зкачаний і перейменований файл архіву update.zip у корінь ВНУТРІШНЬОЇ пам’яті.

   Потім відчипляємо смартфон від комп’ютеру, будьте впевнені, що він заряджений щонайменше на 80%.

   ЗРОБІТЬ ПОВНИЙ БЕКАП! завантажте свої контакти на Гугл чи на Мі акаунт, запишіть, які у вас стоять додатки (якщо щось ставили без Гугл Плей)

   Перезавантажуємось у режимі рікавері. Там обираємо англійську мову (наскільки пам’ятаю, остання кнопка знизу)

   Потім обираємо Wipe all data (усі дані знищаться!). Я робив без знищення і все виходило, але у мене інший пристрій та інша ситуація.

   обираємо install zip from sdcard (to system one) якось так воно там написано.

   Чекаємо на прошивку, перезавантажуємось. І все повинно працювати. У новій прошивці оберіть українську мову.

   Якщо у клавіатури не буде української розкладки, то можна завантажити з play market додаток Go keyboard. Вона багатомовна і зручна як на мене.
   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jb.gokeyboard

 8. Роман сказав:

  Пане Юрію, щиро дякую за відповідь. Пробую перейти за посиланням на мультипрошивку і виникає проблема: неможливо перейти на закачування. Потребує “каптчу”. Але сама картча, як і поле для її введення відсутні. Щоб Вам було зрозуміліше, тут: https://www.dropbox.com/s/k6p9gyzi6jja7b2/Знімок%20екрана%202014-11-27%2019.20.07.png?dl=0 викладаю скріншот. Чи є якесь вирішення цієї перепони?

 9. Юрий сказав:

  там не проста капча. я вже качаю. викладу к нам на форум коли скачається

 10. Роман сказав:

  Дякую, закачав. Але 🙂 Виявилося, що кабель для з’єднання з компом на роботі ))) Біг з перешкодами продовжується )) Продовжу спроби вже завтра.

 11. Роман сказав:

  Доброго дня! Нарешті пройшов всі етапи )) Ніби все вийшло нормально. Єдино, що все-таки української мови в меню оболонки немає, хоча мову введення тексту можна встановити. Щиро Вам вдячний, пане Юрію 🙂 Не знаю, що б і робив, якби не Ви!

 12. Роман сказав:

  Доброго дня.
  Нарешті нині пройшов всі етапи тої епопеї )) Ніби все вийшло, все працює. Щоправда в меню оболонки мова все-таки російська, хоч можливо встановити українську, як мову введення тексту. Щиро Вам вдячний, п.Юрію! 🙂 Не знаю, що б я робив без Вашої допомоги!

 13. Роман сказав:

  Хотів ще таке спитати. Чи є можливість самостійно перекласти оболонку українською (з російської)? Якщо так, то де в тому архіві зашиті мовні файли? Бо я щось продивився весь архів, але так нічого і не знайшов. Буду вдячний за підказку. А якщо вдасться перекласти, то гадаю, це буде корисним не лише мені.

 14. Юрий сказав:

  А ви дивились у налаш туваннях. Там у цій прошивці повинна бути можливість вибирати мову. Про переклади поки що нічого не можу сказати, треба пошукати інформацію.

 15. Роман сказав:

  Нажаль в цій прошивці українська як мова оболонки відсутня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.