MIUI 9 і MIUI 10 - порівнюємо зовнішній вигляд

27 Червень 2018

Коментарі:

0
 27 Червня, 2018
 0
Категорія: Новини

MIUI 10 ще не з’явилася на екранах основної маси смартфонів Mi, але ми вже можемо порівняти її перші версії зі звичною нам MIUI 9.
Про швидкодію, багатозадачність і продуктивність поговоримо після, а зараз звернемо увагу на зовнішній вигляд інтерфейсу найпопулярнішої програмної надбудови для ОС Android.

1. Екран блокування

На екрані блокування змінилося лише положення даних рядка стану. Це пов’язано з тим, що нова прошивка розрахована на екрани з вирізом, і тепер показники відображаються з обох боків вирізу.
Положення деяких написів можна регулювати, наприклад, переміщаючи статус зв’язку, назви операторів, ім’я користувача і рівень заряду батареї вправо або вліво.

2. Робочий стіл
Робочий стіл майже не змінився (в стандартних темах), поліпшено лише анімацію іконок додатків.

3. App Vault
У аггрегатор ярликів додатків і сервісів додався ярлик Mi AI, який дає доступ до можливостей штучного інтелекту, які надають нам нові моделі Mi смартфонів і нова версія ОС Android.

4. Останні програми
Сторінка Останніх використаних додатків зазнала найбільших змін. Тепер мініатюри додатків розташовані у вигляді плиток, ними легше керувати, і вони більш наочні. Інші програми, які як і раніше, можна очистити з оперативної пам’яті одним натисканням кнопки.

5. Шторка повідомлень
Шторка повідомлень також змінилася на краще. Фон тепер розмитий, елементи дизайну стали більш сучасними і схожі на інтерфейс Android P.

6. Регулювання гучності
Такі ж нові форми придбали і регулятори гучності. Це додало краси в інтерфейс MIUI 10.

7. Погода
Додаток Погода також став більш дружнім до користувача і приємним на вигляд. Тепер всі елементи розташовані на анімованому тлі, добавлено ​​прозорість панелей і іконки природних явищ.

8. Годинник
Найсуперечливіша зміна – додаток Годинник. Новий дизайн помістив годинник і будильник на чорний фон і прибрав циферблат на користь цифрового відображення часу.
На наш погляд, це крок назад, і чорний фон абсолютно не вписується в колірну гамму прошивки, якщо не вибрана темна тема.

9. Календар
У Календарі збільшений розмір цифр дат, він став більш прозорим і легким, що, безсумнівно, покращує його сприйняття.

10. Оновлення

Додаток Оновлення також набув більш свіжого вигляду, відповідно новій версії прошивки.

Зовсім скоро MIUI 10 прийде на більшість смартфонів Mi. Очікуємо масового оновлення в найближчі тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.