MIUI 8 Global/China Beta/Alpha. Розклад оновлень на час Свята човнів-драконів

30 Травень 2017

Коментарі:

0
 30 Травня, 2017
 0

Шановні користувачі MIUI, Свято човнів-драконів (28 травня – 30 травня) також часто називають, особливо в Китаї, Фестивалем Duanwu.

Це традиційне свято, що проходить в Китаї незадовго до літнього сонцестояння. Три з найбільш поширених заходів, що проводяться під час Свята човнів-драконів: їсти (і готувати) Zongzi (рисові галушки), пити вино Realgar («жовте вино», дозоване порошкоподібним реагаром, жовто-оранжевим сульфідним миш’яком) і проводити гонки на човнах- драконах.

Співробітники MIUI були у відпустці з 28 по 30 травня. Для оновлення ROM MIUI, будь ласка, ознайомтеся з представленими нижче скоригованими через фестиваль графіками і датами випуску MIUI 8 China/Global Beta ROM.

Для MIUI Global Beta ROM:

1) Не будуть надаватися бета-оновлення і публічний реліз з 29 травня по 4 червня 2017 року, тобто не буде ніякого щотижневого оновлення в наступну п’ятницю (2 червня).
2) Закриті бета-оновлення для членів MIUI Beta Team почнуть випускатися з 6 червня 2017.

Для MIUI China Alpha ROM:

1) Не будуть надаватися бета-оновлення і публічний реліз з 29 травня по 4 червня 2017 року, тобто не буде ніякого щотижневого оновлення в наступну п’ятницю (2 червня).
2) Закриті альфа/бета-оновлення почнуть випускатися з 6 червня 2017 року.

Будемо сподіватися, що розробники не перебрали з миш’яком, і виправлять всі баги поточної прошивки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.