MIUI 7: Як робити глибоке очищення системи смартфону

9 Вересень 2015

Коментарі:

0
 9 Вересня, 2015
 0

Продовжуємо знайомити вас з можливостями прошивки MIUI 7, про які ви, можливо, не знали або не помічали шляхів для їх виконання.

Сьогодні поговоримо про очищення системи. В умовах обмеженого обсягу пам’яті в смартфонах, це дуже актуальна проблема, оскільки за час роботи пристрою система створює безліч службових файлів, які потім залишаються непотрібними і засмічують пам’ять. Також великий внесок у зменшення місця на носіях робить і сам користувач. “Забуті” в папках завантаження музичні або відеофайли, сотні картинок, які вже не потрібні, але розкидані по папках файлової системи, образи редагованих документів, логи роботи системи і додатків – обсяг цих непотрібних файлів може досягати гігабайтів. Деякі з них заховані так глибоко в надрах файлової системи, що, не маючи спеціальних знань, можна ніколи не здогадатися про місце їх знаходження.

На щастя, прошивка MIUI 7 прекрасно “знає” про такі таємних місцях скупчення зайвих файлів.

Давайте подивимося, як це відбувається.

Для очищення системи нам знадобиться додаток Безпека.

У головному вікні натисніть кнопку налаштувань в правому верхньому куті.

miui7-1

Потім в меню обираємо пункт “Управління ярликами” (Manage shortcuts) і вмикаємо ярлик “Глибоке очищення (Deep Clean).

При цьому відповідний ярлик з’явиться на робочому столі.

miui7-2

miui7-3

Як це працює?

Запустіть додаток Безпека, Натисніть Очищення, і очистіть кеш і службові файли. Потім натисніть напис “Глибоке очищення”.

miui7-5

miui7-4

Додаток покаже файли, що займають багато місця, які, на його думку, можна видалити. Не забувайте, що думка додатку і ваші потреби можуть відрізнятися. Уважно перегляньте файли, які вам пропонує видалити Глибоке очищення, інакше ви можете видалити всю свою музику, фотографії або важливі дані додатків.

Можна поекспериментувати, попередньо зробивши бекап системи і даних додатків. Домігшись оптимального очищення без втрати важливих даних, можна використовувати цю схему і в майбутньому, щоб тримати систему в порядку і отримувати від смартфона високу продуктивність.

Русская версия

Продолжаем знакомить вас с возможностями прошивки MIUI 7, о которых вы, возможно, не знали или не замечали путей для их реализации.

Сегодня поговорим об очистке системы. В условиях ограниченного объема памяти в смартфонах, это очень актуальная проблема, так как за время работы устройства система создает множество служебных файлов, которые потом остаются невостребованными и засоряют память. Также большой вклад в истощение места на носителях вносит и сам пользователь. “Забытые” в папках загрузки музыкальные или видеофайлы, сотни картинок, которые уже не нужны, но разбросаны по папкам файловой системы, образы редактированных документов, логи работы системы и приложений – объем этих ненужных файлов может достигать гигабайтов. Некоторые из них спрятаны так глубоко в недрах файловой системы, что, не имея специальных знаний, можно никогда не догадаться о месте их нахождения.

К счастью, прошивка MIUI 7 прекрасно “знает” о таких тайных местах скопления лишних файлов.

Давайте посмотрим, как это происходит.

Для очистки системы нам понадобится приложение Безопасность.

В главном окне нажмите кнопку настроек в правом верхнем углу.

miui7-1

Затем в меню выбираем пункт “Управление ярлыками” (Manage shortcuts) и включаем ярлык “Глубокой очистки (Deep Clean).

При этом соответствующий ярлык появится на рабочем столе.

miui7-2

miui7-3

Как это работает?

Запустите приложение Безопасность, Нажмите Очистку, и очистите кэш и служебные файлы. Затем нажмите надпись “Глубокая очистка”.

miui7-5

miui7-4

Приложение покажет файлы, занимающие много места, которые, по его мнению ,можно удалить. Не забывайте .что мнение приложения и ваши потребности могут различаться. Внимательно просмотрите, что вам предлагает удалить Глубокая очистка, иначе вы можете удалить всю свою музыку, фотографии или важные данные приложений.

Можно поэкспериментировать, предварительно сделав бэкап системы и данных приложений. Добившись оптимальной очистки без потери важных данных, можно использовать эту схему и в будущем, чтобы держать систему в порядке и получать от смартфона хорошую производительность.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.