MIUI 7: Як робити глибоке очищення системи смартфону

9 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 9, 2015
 0

Продовжуємо знайомити вас з можливостями прошивки MIUI 7, про які ви, можливо, не знали або не помічали шляхів для їх виконання.

Сьогодні поговоримо про очищення системи. В умовах обмеженого обсягу пам’яті в смартфонах, це дуже актуальна проблема, оскільки за час роботи пристрою система створює безліч службових файлів, які потім залишаються непотрібними і засмічують пам’ять. Також великий внесок у зменшення місця на носіях робить і сам користувач. “Забуті” в папках завантаження музичні або відеофайли, сотні картинок, які вже не потрібні, але розкидані по папках файлової системи, образи редагованих документів, логи роботи системи і додатків – обсяг цих непотрібних файлів може досягати гігабайтів. Деякі з них заховані так глибоко в надрах файлової системи, що, не маючи спеціальних знань, можна ніколи не здогадатися про місце їх знаходження.

На щастя, прошивка MIUI 7 прекрасно “знає” про такі таємних місцях скупчення зайвих файлів.

Давайте подивимося, як це відбувається.

Для очищення системи нам знадобиться додаток Безпека.

У головному вікні натисніть кнопку налаштувань в правому верхньому куті.

miui7-1

Потім в меню обираємо пункт “Управління ярликами” (Manage shortcuts) і вмикаємо ярлик “Глибоке очищення (Deep Clean).

При цьому відповідний ярлик з’явиться на робочому столі.

miui7-2

miui7-3

Як це працює?

Запустіть додаток Безпека, Натисніть Очищення, і очистіть кеш і службові файли. Потім натисніть напис “Глибоке очищення”.

miui7-5

miui7-4

Додаток покаже файли, що займають багато місця, які, на його думку, можна видалити. Не забувайте, що думка додатку і ваші потреби можуть відрізнятися. Уважно перегляньте файли, які вам пропонує видалити Глибоке очищення, інакше ви можете видалити всю свою музику, фотографії або важливі дані додатків.

Можна поекспериментувати, попередньо зробивши бекап системи і даних додатків. Домігшись оптимального очищення без втрати важливих даних, можна використовувати цю схему і в майбутньому, щоб тримати систему в порядку і отримувати від смартфона високу продуктивність.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!