MIUI 7: Як налаштувати альбом Дитина і користуватися ним

7 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 7, 2015
 0

У новій прошивці MIUI 7 є прекрасна функція. У додатку Галерея можна створювати альбоми, присвячені тим чи іншим людям, зображеним на фотографіях. Одним з різновидів цієї функції є альбом Дитина.

Після створення такого альбому, система буде автоматично додавати в нього всі фотографії, де зображена конкретна дитина і розкладати їх по датам. Крім цього, можна налаштувати показ фотографій з цього альбому на екрані блокування у режимі щоденної зміни зображень.

Розглянемо як створити альбом Дитина в прошивці MIUI 7 .

Для цього необхідно мати Mi-аккаунт і бути в ньому авторизованим. Крім цього, в Галереї повинні бути фотографії дитини, альбом якої ви хочете створити.

Розглянемо процес налаштування на прикладі фотографій чудової індійської дівчинки 🙂

miui7-01

Відкрийте Галерею.

miui7-02

miui7-03

Ви побачите фотографії, розкладені по датах. Вгорі будуть кілька вкладок. Перша: Offline (Офлайн). При натисканні на неї, ви побачите всі фотографії, що знаходяться на вашому пристрої. Друга: Cloud (Хмара). Натиснувши на неї, можна побачити всі фотографії, що знаходяться в альбомах вашого Mi-аккаунта. Дочекайтеся синхронізації ваших фотографій і переконайтеся що вони доступні з хмарного сховища.
Тепер нам потрібна третя вкладка: People (Люди, Особи). У ній ви побачите кілька папок з фотографіями різних людей. В даному випадку, система відібрала в один альбом фотографії дівчинки.

miui7-04

Натисніть на обкладинку альбому. Відкриється галерея, що складається з фотографій дитини. Натисніть справа вгорі кнопку з трьома крапками і в меню виберіть “Створити альбом Дитина”.

miui7-05

Далі, заповнюєте всі дані і створюєте альбом.

miui7-06

miui7-07

Після того, як альбом створений, можна поділитися ним з родичами і друзями (у них теж повинна бути прошивка MIUI 7). Також можна встановити картинки з альбому в якості шпалер для екрану блокування.

miui7-08

miui7-09

miui7-10

А тепер дізнаємося, як можна встановити альбом Дитина у режим Щоденного екрану блокування.

Заходимо в Настройки-Шпалери робочого столу -Щоденний екран блокування (Daily Lockscreen). У списку альбомов шпалер ви побачите і щойно створений альбом Дитина. Обираєте його і кожен день на вашому робочому столі будуть змінюватися фотографії вашої дитини.

miui7-11

miui7-12

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!