MIUI 7: Як налаштувати альбом Дитина і користуватися ним

7 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 7, 2015
 0

У новій прошивці MIUI 7 є прекрасна функція. У додатку Галерея можна створювати альбоми, присвячені тим чи іншим людям, зображеним на фотографіях. Одним з різновидів цієї функції є альбом Дитина.

Після створення такого альбому, система буде автоматично додавати в нього всі фотографії, де зображена конкретна дитина і розкладати їх по датам. Крім цього, можна налаштувати показ фотографій з цього альбому на екрані блокування у режимі щоденної зміни зображень.

Розглянемо як створити альбом Дитина в прошивці MIUI 7 .

Для цього необхідно мати Mi-аккаунт і бути в ньому авторизованим. Крім цього, в Галереї повинні бути фотографії дитини, альбом якої ви хочете створити.

Розглянемо процес налаштування на прикладі фотографій чудової індійської дівчинки 🙂

miui7-01

Відкрийте Галерею.

miui7-02

miui7-03

Ви побачите фотографії, розкладені по датах. Вгорі будуть кілька вкладок. Перша: Offline (Офлайн). При натисканні на неї, ви побачите всі фотографії, що знаходяться на вашому пристрої. Друга: Cloud (Хмара). Натиснувши на неї, можна побачити всі фотографії, що знаходяться в альбомах вашого Mi-аккаунта. Дочекайтеся синхронізації ваших фотографій і переконайтеся що вони доступні з хмарного сховища.
Тепер нам потрібна третя вкладка: People (Люди, Особи). У ній ви побачите кілька папок з фотографіями різних людей. В даному випадку, система відібрала в один альбом фотографії дівчинки.

miui7-04

Натисніть на обкладинку альбому. Відкриється галерея, що складається з фотографій дитини. Натисніть справа вгорі кнопку з трьома крапками і в меню виберіть “Створити альбом Дитина”.

miui7-05

Далі, заповнюєте всі дані і створюєте альбом.

miui7-06

miui7-07

Після того, як альбом створений, можна поділитися ним з родичами і друзями (у них теж повинна бути прошивка MIUI 7). Також можна встановити картинки з альбому в якості шпалер для екрану блокування.

miui7-08

miui7-09

miui7-10

А тепер дізнаємося, як можна встановити альбом Дитина у режим Щоденного екрану блокування.

Заходимо в Настройки-Шпалери робочого столу -Щоденний екран блокування (Daily Lockscreen). У списку альбомов шпалер ви побачите і щойно створений альбом Дитина. Обираєте його і кожен день на вашому робочому столі будуть змінюватися фотографії вашої дитини.

miui7-11

miui7-12

Русская версия

В новой прошивке MIUI 7 есть прекрасная функция. В приложении Галерея можно создавать альбомы, посвященные тем или иным людям, изображенным на фотографиях. Одной из разновидностей этой функции является альбом Ребенок.

После создания такого альбома, система будет автоматически добавлять в него все фотографии, где изображен конкретный ребенок и раскладывать их по датам. Кроме этого, можно настроить вывод фотографий из этого альбома на экран блокировки а режиме ежедневной смены изображений.

Рассмотрим как создать альбом Ребенок в прошивке MIUI 7.

Для этого необходимо иметь Mi-аккаунт и быть в нем авторизованным. Кроме этого, в Галерее должны быть фотографии ребенка, альбом которого вы хотите создать.

Рассмотрим процесс настройки на примере фотографий замечательной индийской девочки 🙂

miui7-01

Откройте приложение Галерея.

miui7-02

miui7-03

Вы увидите фотографии, разложенные по датам. Вверху будут несколько вкладок. Первая: Offline (Офлайн). При нажатии на нее, вы увидите все фотографии, находящиеся на вашем устройстве. Вторая : Cloud (Облако). Нажав на нее, можно увидеть все фотографии, находящиеся в альбомах вашего Mi-аккаунта. Дождитесь синхронизации ваших фотографий и убедитесь что они доступны с облачного хранилища.
Теперь нам нужна третья вкладка: People (Люди, Лица). В ней вы увидите несколько папок с фотографиями разных людей. В данном случае, система отобрала в один альбом фотографии девочки.

miui7-04

Нажмите на обложку альбома. Откроется галерея, состоящая из фотографий ребенка. Нажмите справа вверху кнопку с тремя точками и в появившемся меню выберите “Создать альбом Ребенок”.

miui7-05

Далее, заполняете все данные и создаете альбом.

miui7-06

miui7-07

После того, как альбом создан, можно поделиться ним с родственниками и друзьями (у них тоже должна быть прошивка MIUI 7). Также можно установить картинки из альбома в качестве обоев для экрана блокировки.

miui7-08

miui7-09

miui7-10

А теперь узнаем, как можно установить альбом Ребенок в режим Ежедневного экрана блокировки.

Заходим в Настройки-Обои рабочего стола -Ежедневный экран блокировки (Daily Lockscreen). В списке альбомов обоев вы увидите и созданный только что альбом Ребенок. Выбираете его и каждый день на вашем рабочем столе будут меняться фотографии вашего ребенка.

miui7-11

miui7-12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.