23 Грудень 2014

Коментарі:

1
 23 Грудня, 2014
 1

Минає рік і фанати MIUI згадують головні події, що трапилися з улюбленою прошивкою за цей строк. Приєднаймося до них.

Отже, 15 квітня MIUI 5 стала прошивкою на Android 4.4. Спершу це трапилося на флагмані Mi 3, а потім вже і на інших пристроях. MIUI на Android Kit Kat стала працювати бистріше і витрачати менше оперативної пам’яті.  Хоча деякі функції так і не реалізувалися, комфортність використання прошивки значно підвищилася.

22 травня MIUI отримала 50 млн. користувачів. Популярність прошивки стрімко зростала. 25 фан-сайтів на 28 мовах, 223 моделі смартфонів – родина користувачів MIUI неймовірно швидко зростала аж доки не сягнула кількості у 50 млн.

официальный сайт MIUI в Украине

16 серпня, у четверту річницю прошивки, світ побачив реліз шостої версії. Це було кардінальне оновлення, яке додало прошивці багато нових функцій і особливостей інтерфейсу.

MIUI Украина, Xiaomi купить в Киеве

Новий флагман Xiaomi Mi 4 ідеально відповідав новій прошивці і це є на даний момент найкращий дует софта і заліза.

25 листопада з Mi App Market завантажили 10-мільярдний файл. У той же день відкрився інтернаціональний сайт для розробників.

І усі ми знаємо, що у грудні завершилась розробка і підтримка MIUI 5 і незабаром усі пристрої Xiaomi перейдуть на MIUI 6 і, як обіцяють, на Android L

 

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    Можно на русском языке писать новости, Сделайте опцию выбора на русском языке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.