7 Жовтень 2019

Коментарі:

5
 7 Жовтня, 2019
 5
Категорія: Новини

Нову версію прошивки MIUI презентували вже півмісяця назад, але користувачам, як і раніше, доступна лише бета-версія китайського варіанту прошивки, який значно відрізняється від глобальної набором функцій і додатків. Тому якісь відомості про те, що ж нового в прошивці доводиться черпати лише з китайських джерел.

Отже, перше, що кидається в очі в скріншотах MIUI 11 – це велика кількість вільного місця, зручні різноколірні іконки і підкреслений мінімалізм.

Це справляє гарне враження і має додати зручності, тому що велика кількість функцій і пунктів меню в прошивці дійсно могла заплутати кого завгодно.
Тепер орієнтуватися стало простіше.

Друге – управління шрифтом прямо в процесі. У новій версії прошивки використаний шрифт Mi Lanting Pro. На думку розробників, він виглядає більш читабельним. Але ми побачимо його тільки в латинській версії. У кириличній будуть використані схожі, але інші шрифти.
Величину, товщину шрифту і міжрядкову відстань тепер можна регулювати повзунком. Це набагато краще за попередні фіксовані системи розмірів.

Третє – Always on display. Розробники не уточнюють, чи буде ця функція доступна лише для AMOLED екранів, або тепер можна буде отримати зображення і текст на заблокованому і вимкненому екрані навіть на IPS LED сенсорах.
Діапазон налаштувань дуже розширився. Тепер можна регулювати колір і розмір тексту, використовувати власні слогани, також стало набагато більше зображень та віджетів і анімації.
До слова, для екрану блокування з’явилася функція «дихаючого екрану». Це коли при надходженні дзвінка або повідомлення, межі екрану починають світитися так, що не помітити оповіщення неможливо. Знову ж, невідомо, чи для всіх моделей смартфонів це доступно.

Далі – природні звуки. Тепер, перефразовуючи відомого співака «Не сержант розбудить як людину», а саме півень. Сповіщення та сигнали можна налаштувати таким чином, щоб в кожен день тижня вас будив або сповіщав про події інший звук природи або тварини.

Доступні групи звуків лісу, вогню, землі, води, цвіркунів і цикад в ночі і денної суєти на природі.
Сигнали також супроводжуються візуально – шпалерами або заставками на заблокованому екрані.
Ця система природних звуків отримала престижну нагороду Red Dot – вперше в історії вона була присуджена програмному забезпеченню.

Програмно MIUI 11 також зробила великий крок вперед у порівнянні до попередньої версією.

У прошивці з’явилося три програмних комплекси.
Перше – Mi Work. Це збірка додатків, покликаних полегшити роботу в офісі. За допомогою нього можна швидко передати файли, вивести зображення на екран, роздрукувати документи і зображення.

Ця функція діє лише на смартфонах з Android P (крім Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 7A, Redmi 7, Redmi S2). Її також підтримують смартфони брендів Oppo і Vivo.

Файли можна передавати і на ноутбуки. На підключений до Bluetooth ноутбук можна передати будь-який файл одним натисканням.
Також в MIUI 11 з’явився універсальний переглядач фалів Microsoft Office (.doc, .docx, .ppt, .pptx, .xls, .xlsx, .pdf, .wps, .txt).

Ще одна корисна функція – передача зображень на будь-який екран – ноутбук, монітор або телевізор. Вона підтримується не всіма пристроями і в прошивці вказується список підтримуваних пристроїв.

Ви можете демонструвати на екранах презентації, ігровий процес, фотографії та документи. Все це працює тільки в Android P і вище.

Вражені?
Це далеко не всі нововведення нової версії прошивки. Про інших додатках ми розповімо завтра.

Джерело: 1

Коментарі

 1. Максим сказав:

  А приблизно коли буде глобальна стабільна MIUI 11 на Xiaomi Redmi Note 7?

  • Mi Messenger сказав:

   з листопада по лютий 🙂 не дають точного графіка, але будемо сподіватися, що у листопаді

 2. Віктор сказав:

  Коли чекати на К20 Pro?

  • Mi Messenger сказав:

   Недовго чекати. Він у першій хвилі. До кінця жовтня. сподіваємось, вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.