MIUI 11: список пристроїв, що підтримуються

4 Березень 2019

Коментарі:

0
 Березень 4, 2019
 0
Категорія: Новини

Настав новий рік, і час для нової версії прошивки MIUI. Як ми знаємо, вона вийде наприкінці літа разом з новим флагманом, яким може стати Mi MIX 4. І. звичайно, саме до цього часу всі пристрої будуть укомплектовані попередньою версією MIUI 10.

Треба сказати, що Xiaomi доволі лояльно ставиться до користувачів старих моделей, підтримуючи їх оновленнями пошивки, на відміну від інших брендів, які завершують підтримку пристроїв, старіших за рік екплуатації. але величезна кількість моделей примущує і пекінську компанію скорочувати список пристроїв, що підтримуються.

Тому ось список смартфонів що будуть працювати на MIUI 11. Список не повний, він базується на списку моделей, що отримали закриті бета-версії прошивки для тестування до 1 березня. До них можуть долучитися деякі інші моделі, але мріяти про підтримку RMN 3, або MI 4 ми б не радили.

Отже, MIUI 11 ймовірно підтримають наступні моделі Mi-смартфонів:

Mi 9, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition, Mi 6, Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mix Mix 2, Mi Mix, Mi Note 3, Mi Note 2 Mi Max 3 Mi Max 2, Mi Max, Mi Play, Mi 6Χ Mi 5c, Mi 5Χ, Mi 5s, Mi 5s Plus.

Оскільки Redmi зараз є повноцінним брендом, доцільно буде винести список моделей Redmi, що підтримають MIUI 11 окремо:

RedMi Note 7, RedMi Note 6/Pro, RedMi Note 5/Pro, RedMi Note 5Α, RedMi Note 4, RedMi Note 4X, RedMi 6, RedMi 6Α, RedMi 6 Pro, RedMi 5, RedMi 5Α, RedMi 5 Plus, RedMi 4, RedMi 4Α, RedMi 4Χ, RedMi 3s, RedMi 3Χ, RedMi S2.

Нагадаємо, що цей список не є повним і безперечним. Наприклад, в ньому є Mi Max, а нещодавно Xiaomi оголосила про припинення пвідтримки цієї моделі. Але для приблизних орієнтирів ця інформація корисна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.