23 Вересень 2019

Коментарі:

0
 Вересень 23, 2019
 0
Категорія: Новини

Вже завтра буде презентовано нову прошивку MIUI 11. І за день до презентації розробники показали новий дитячий режим прошивки.

Він дуже змінився порівняно з попередньою версією. Якщо раніше він лише обмежував можливості дитини у доступі до додатків та контенту, тепер це буде повноцінний ігровий та навчальний центр.

Наскільки можна зрозуміти, в магазині додатків Mi Store вже існує розділ дитячих програм, де можна знайти ігри, навчальні додатки, музику та відеоконтент для дитини.

В режимі для дітей у батьків буде можливість обмежувати для дитини час, проведений зі смартфоном чи планшетом, а також контролювати контент.

Все це буде доступне для китайських дітей з моменту оновлення MIUI. Чи буде така функція присутня у глобальній версії – невідомо, але можна сказати. що якщо і буде, то тільки з англомовним контентом. Поки в Україні не знайдуться ентузіасти, що принаймні, перекладуть українською деякі програми, на повноцінну підтримку цього режиму у нашій країні годі сподіватися.

Завтра буде дуже цікавий день, багатий на новинки. Тому до 13.00 у нас вже будуть новини про нові пристрої та MIUI 11.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.