Microsoft та Xiaomi поглиблюють співробітництво, вдосконалюючи ШІ

24 Серпень 2017

Коментарі:

0
 24 Серпня, 2017
 0

Категорія: Новини

Співробітництво софверного гіганта Microsoft і пекінського лідера інновацій Xiaomi почалося вже давно. Можливо, навіть тоді, коли Лей Цзюнь у компанії Kingsoft випустив безкоштовну копію Microsoft Office.

Вірогідно, саме це привернуло увагу бізнесового важковаговика до амбіціозного директора. Так чи інакше, відносини між двома компаніями були досить жвавими і позитивними.

Голова ради директорів Майкрософта неодноразово відвідував штаб-квартиру Xiaomi, разом компанії інтегрували Windows Phone та Windows 10 на планшети і смартфони Mi, співробітничали у галузі розпізнання облич і штучного інтелекту взагалі, а нещодавно, після поглинання частини компанії Nokia пекінським офісом, Microsoft щедро поділився патентами.

Сам Біл Гейтс днями виклав панорамне фото, на якому він позує для камери MiJia Sphere Panorama Camera.

Все це не могло закінчитися нічим, тому наступна новина про те, як Microsoft і Xiaomi поглибили співробітництво в галузі штучного інтелекту і анонсували нову версію кібернетичного помічника XiaoIce, який буде тепер жити в пристроях Розумного дому, а також у смартфонах Xiaomi та Microsoft. Принаймні, на азійскому ринку.

Xiaoice, вперше представлений в Китаї в 2014 році, тепер доступний у п’яти країнах, включаючи Японію, США та Індію. Він набрав понад 100 мільйонів користувачів, створивши величезний обсяг даних для Xiaoice, щоб краще зрозуміти людське мислення та допомогти контролювати телевізори, настільні лампи та інші побутові електроприлади за допомогою голосового зв’язку.

Щоб краще скористатися можливостями IoT, корпорація Майкрософт співпрацювала з Xiaomi, встановивши Xiaoice в 35 смартфонів Mi. Компанія також представить кілька продуктів з підтримкою голосового зв’язку пізніше цього року, об’єднавшись з іншими китайськими виробниками обладнання.

“Ми співпрацюємо з трьома типами апаратних партнерів: у них є чимала перевага в конкретному продукті або велика присутність в каналах дистрибуції. Третій тип, як проект Xiaomi з відкритою платформою, дозволяє нам залучити кількох виробників обладнання”, – сказав Лі Ді, що відповідає за Xiaoice у Microsoft.

Як бачимо, MIUI стала кращою платформою для випробувань штучного інтелекту, і невдовзі ми зможемо спілкуватися із своїм чайником чи кондиціонером без обмежень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.