12 Січень 2016

Коментарі:

0
 12 Січня, 2016
 0

Огляд Mi Wi-Fi router mini

Mi Wi-Fi router mini – потужний засіб для комутації і передачі сигналу по Wi-Fi протоколу. Пристрій привабливий, як зовні, так і у сенсі ціни.

Одна неприємність – документація та інструкції до роутера – на китайській. Оскільки мова абсолютно не інтуїтивна і самому здогадатися, яку кнопку натиснути або на яке посилання клікнути, неможливо, тому ми розповімо в картинках, як налаштувати Mi Wi Fi router mini нижче.

Огляд Mi Wi-Fi router mini у коробці

Отже, в коробці знаходиться сам пристрій, інструкція (на китайській, але спеціально для українських шанувальників продукції Xiaomi, ми перевели інструкції користувача на російську та українську мови), та блок живлення.

Сам роутер в робочому стані виглядає ось так:

Огляд Mi Wi-Fi router mini підключення до мережі

Розглянемо задню панель роутеру, де розташовані керуючі елементи.

  • Маленька чорна кнопка призначена для перезавантаження.
  • Маленький отвір служить для витягання SIM-карти (знадобитися скріпка або спеціальна металева спиця).
  • Далі йде порт USB.
  • Два інших – вихідні порти, за якими сигнал передається іншим пристроям.
  • Синім кольором позначений WAN порт, до якого подається сигнал з кабельного Інтернету.
  • Останнім на панелі розташований слот живлення.

Огляд Mi Wi-Fi router mini задня панель та порти

Після включення пристрою в мережу, ви побачите синій індикатор, який постійно горить, що означає, що пристрій готовий до роботи.

Після цього потрібно включити кабель Інтернету в синій порт. Також потрібно знати MAC-адресу, яку провайдер призначив вашому приймальному пристрою. На комп’ютері і ноутбуку його можна знайти у властивостях мережевого адаптера на вкладці “Мережева адреса” або у властивостях з’єднання.

Коли ви спробуєте сканувати Wi Fi пристрої на своєму комп’ютері або смартфоні, в списку з’являться два нових: Xiaomi_xx і Xiaomi_xx_5G. З’єднання з першим дасть вам частоту 2,4 Ггц, а з другим – 5 Ггц.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

При з’єднанні з пристроєм, автоматично відкриється панель настройки роутера. Якщо ви хочете зайти на неї вручну, наберіть в рядку броузера адресу 192.168.31.1.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

На першій сторінці відзначте галочкою згоду з правилами використання і тисніть синю кнопку, де написано “Почати” по-китайськи.

Далі, введіть назву вашої точки доступу і пароль мережі. Можна відзначити галочку, якщо бажаєте залишити пароль роутера паролем вашої мережі (це небезпечно). Для користувачів модемного доступу або PPPoE протоколу, натисніть на обведений червоним текст і введіть логін і пароль, виданий провайдером для доступу до Інтернету.

Натискаємо кнопку і рухаємося далі.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

Перезавантажте роутер і знову проскануйте мережу. Ви побачите, що ім’я пристрою змінилося (якщо ви його міняли). Підключайтеся і працюйте.

Для моніторингу мережі, знову зайдіть за адресою 192.168.31.1 і введіть пароль роутера (він дається в інструкції користувача).

Відкриється сторінка на китайському, але вона легко переводиться за допомогою Google Chrome або плагінів до будь-якого броузеру.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

При натисканні на посилання Налаштування Роутера, ви отримуєте доступ до таких функцій:

1. Установки Wi Fi;
2. Налаштування Інтернету;
3. Налаштування безпеки;
4. Налаштування Мережі;
5. Додаткові настройки;
6. Стан системи.

За посиланням Налаштування Wi Fi ви зможете змінити назву і пароль роутера в обох діапазонах.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

У розділі Налаштування Інтернет, можна налаштувати свій статус PPPoE з’єднання і призначити адресу DHCP / Static IP.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

У розділі Стан системи можна дізнатися версію системи та оновити її.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini на китайській з скриншотами.

Пристрій досить потужний, з великим охопленням площі. Також можна підключити вінчестер або смартфон як хмарне сховище даних з доступом по Wi Fi.

Програми та прошивки можна завантажити з офіційного сайту: http://www1.miwifi.com/miwifi_download.html

Він теж на китайській, але броузер допоможе його перекласти.

Налаштування Mi Wi-Fi router mini офіційний сайт MiWiFi

З додатками для Windows і Android справи йдуть гірше, але добрі люди перевели їх на англійську. Українська та російська на черзі.

Ось англійські версії додатків:

MI Router (ENGLISH PATCHED)

signed-xqapp_dev1.1.8

Русская версия

Mi Wi Fi router mini – мощное средство для коммутации и передачи сигнала по Wi Fi протоколу. Устройство привлекательное, как внешне, так и в смысле цены.

Одна неприятность – документация и инструкции к роутеру – на китайском. Поскольку язык совершенно не интуитивный и самому догадаться, какую кнопку нажать или на какую ссылку кликнуть, невозможно, поэтому мы расскажем в картинках, как настроить Mi Wi Fi router mini.

mi-router-002

Итак, в коробке находится само устройство, инструкция (на китайском, но специально для украинских поклонников продукции Xiaomi, мы перевели инструкции пользователя на русский и украинский языки), и блок питания.

Сам роутер в рабочем состоянии выглядит вот так:

mi-router-005

Рассмотрим заднюю панель роутера, где расположены управляющие элементы. Маленькая черная кнопка предназначена для перезагрузки. Маленькое отверстие служит для извлечения SIM-карты (понадобиться скрепка или специальная металлическая спица). Далее следуют порты. Синим цветом обозначен WAN порт, в который подается сигнал из проводного Интернета. Два других – исходящие порты, по которым сигнал передается другим устройствам. Последним на панели расположен слот питания.

mi-router-006

После включения устройства в сеть, вы увидите постоянно горящий синий индикатор, означающий, что устройство готово к работе.

После этого нужно включить кабель Интернета в синий порт. Также нужно знать MAC-адрес, который провайдер назначил вашему приемному устройству. На компьютере и ноутбуке его можно найти в свойствах сетевого адаптера на вкладке “Сетевой адрес” или в свойствах соединения.

mi-router-006

Когда вы попытаетесь обнаружить Wi Fi устройства на своем компьютере или смартфоне, в списке появятся два новых: Xiaomi_xx и Xiaomi_xx_5G. Соединение с первым даст вам частоту 2,4 Ггц, а со вторым – 5 Ггц.

При соединении с устройством, автоматически откроется панель настройки роутера. Если вы хотите зайти на нее вручную, наберите в строке броузера адрес 192.168.31.1.

mi-router-007

На первой странице отметьте галочку о согласии с правилами использования и жмите синюю кнопку, где написано “Начать” по-китайски.

Далее, введите название вашей точки доступа и пароль сети. Можно отметить галочку, если желаете оставить пароль роутера паролем вашей сети (это небезопасно). Для пользователей модемного доступа или PPPoE протокола, нажмите на обведенный красным текст и введите логин и пароль, выданный провайдером для доступа к Интернету.

Нажимаем кнопку и движемся далее.

mi-router-008

Перезагрузите роутер и снова просканируйте сеть. Вы увидите, что имя устройства изменилось (если вы его меняли). Подключайтесь и работайте.

Для мониторинга сети, снова зайдите по адресу 192.168.31.1 и введите пароль роутера (он дается в инструкции пользователя).

Откроется страница на китайском, но она легко переводится при помощи Google Chrome или плагинов к любому броузеру.

mi-router-010

При нажатии на ссылку Настройки Роутера, вы получаете доступ к следующим настройкам:

1. Настройки Wi Fi;
2. Настройки Интернета;
3. Настройки безопасности;
4. Настройки Сети;
5. Дополнительные настройки;
6. Состояние системы.

По ссылке Настройки Wi Fi вы сможете изменить название и пароль роутера в обоих диапазонах.

mi-router-011

mi-router-012

В разделе Настройки Интернет, можно настроить свой статус PPPoE соединения и назначить адрес DHCP/Static IP.

mi-router-013

В разделе Состояние системы можно узнать версию системы и обновить ее.

mi-router-014

Устройство достаточно мощное, с большим охватом площади. С его помощьтю также можно подключить винчестер или смартфон в качестве облачного хранилища данных с доступом по Wi Fi.

Приложения и прошивки можно скачать с официального сайта: http://www1.miwifi.com/miwifi_download.html

Он тоже на китайском, но броузер поможет его перевести.

2016-01-12_203617

С приложениями для Windows и Android дела обстоят хуже, но добрые люди перевели их на английский. Украинский и русский на очереди.

Вот английские версии приложений:

MI Router (ENGLISH PATCHED)

signed-xqapp_dev1.1.8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.