Mi TV 3 - очікування перед презентацією

23 Березень 2015

Коментарі:

0
 23 Березня, 2015
 0

Завтра вранці ми розповімо вам про те, яким став новий телевізор від компанії Xiaomi. А зараз можемо лише зробити певні допущення про новий продукт, бо, як завжди, Xiaomi приготувала покупцям декілька сюрпризів.

По-перше, ходять чутки про те, що пристроїв буде два: один “розумний телевізор” з Full HD екраном, який буде мати більш-менш досяжну ціну і простішу внутрішню конфігурацію. але це не означає, що він буде поганим. Як і вся продукція Xiaomi, і два попередніх покоління телевізорів Mi TV, нові телевізори будуть взірцем для багатьох виробників.

Друга модель, яка за чутками, з’явиться завтра, буде повноцінним “смарт-ТВ” з великим екраном 55 дюймів, і роздільною здатністю 4К.

Скільки буде мати пристрій оперативної пам’яті, який у нього буде процесор і відеосистема, нічого сказати не можна до презентації. Але, судячи з усього, нові ТВ-системи від Xiaomi будуть доповнені новим сабвуфером циліндричної форми, фотографії якого вже з’являлись у Мережі.

Також нічого невідомо про ціну обох моделей Mi TV нового покоління.

Щоб отримати повну інформацію про новинки, треба дочекатися завтра і знову завітати на наш сайт, де ми вже все розповімо.

Русская версия

Завтра утром компания Xiaomi представит новую телевизионную систему Mi TV3. Как обычно, Xiaomi загадала потенциальным покупателям несколько загадок, но в то же время, не раскрыла ни одного факта о будущей новинке. Поэтому можно делать некоторые допущения по косвенным сведениям.

Во-первых, устройств, судя по всему, будет два. Одним станет “умный” телевизор по проще, с разрешением экрана Full HD, и более простыми техническими характеристиками. Естественно, и цена его будет ниже. В то же время, предыдущие поколения телевизоров от Xiaomi доказывают, что даже бюджетные модели компании могут быть образцами для многих брендов.

Флагманский умный телевизор Mi TV 3 будет иметь диагональ экрана 55 дюймов, поддерживать разрешение 4К и обладать самой передовой на данный момент электронной начинкой. Это, скорее всего будет топовый процессор МТК или Quallcomm, видеосистема Mali 450 Mp4, не менее 3 Гб оперативной памяти.

Кроме того, скорее всего обе телевизионные системы будут дополнены фирменным сабвуфером от Xiaomi, изображения которого мы уже видели в Сети.

Также под покровом тайны остается цена новых устройств.

Остается только подождать до завтра и снова посетить наш сайт, где мы расскажем о новинке Xiaomi Mi TV 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.