Mi TV 3 - очікування перед презентацією

23 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 23, 2015
 0

Завтра вранці ми розповімо вам про те, яким став новий телевізор від компанії Xiaomi. А зараз можемо лише зробити певні допущення про новий продукт, бо, як завжди, Xiaomi приготувала покупцям декілька сюрпризів.

По-перше, ходять чутки про те, що пристроїв буде два: один “розумний телевізор” з Full HD екраном, який буде мати більш-менш досяжну ціну і простішу внутрішню конфігурацію. але це не означає, що він буде поганим. Як і вся продукція Xiaomi, і два попередніх покоління телевізорів Mi TV, нові телевізори будуть взірцем для багатьох виробників.

Друга модель, яка за чутками, з’явиться завтра, буде повноцінним “смарт-ТВ” з великим екраном 55 дюймів, і роздільною здатністю 4К.

Скільки буде мати пристрій оперативної пам’яті, який у нього буде процесор і відеосистема, нічого сказати не можна до презентації. Але, судячи з усього, нові ТВ-системи від Xiaomi будуть доповнені новим сабвуфером циліндричної форми, фотографії якого вже з’являлись у Мережі.

Також нічого невідомо про ціну обох моделей Mi TV нового покоління.

Щоб отримати повну інформацію про новинки, треба дочекатися завтра і знову завітати на наш сайт, де ми вже все розповімо.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!