Mi PC Suite 3.0 (англійська та російська локалізації)

11 Квітень 2018

Коментарі:

0
 Квітень 11, 2018
 0

Нещодавно було оприлюднено нову версію менеджера смартфонів Mi для комп’ютера. На жаль, цей додаток був доступний лише китайською мовою. Але ентузіасти не зволікали і зробили англійську локалізацію.

Завантажити її можна тут.

Для початку треба встановити цю програму на свій комп’ютер. Оскільки встановлення буде відбуватися китайською, зверніть увагу у якому порядку які кнопки натискати.

Тепер потрібно навчити програму спілкуватися англійською.
Завантажуємо мовний пакет ТУТ.

1. Перейдіть до теки, де встановлено вашу програму Mi PC Suite. Знайдіть там теку mi_phone_assistant.res та видаліть її.

2. Розпакуйте архів, що ви завантажили, у теку програми.

3. Запускайте Mi PC Suite. Програма повинна мати англійський інтерфейс.

Якщо для когось англійська мова складна для розуміння і ви не проти користуватися російською, доведеться встановити російськомовну версію програми Mi PC Suite 3.0.

Завантажте архів ТУТ.

Розпакуйте архів туди, де повинна бути ця програма. Увага! Для копіювання чи розпакування на диск С: вам потрібні права адміністратора. Тому запустіть архіватор від імені адміністратора.

Програма не потребує встановлення. Натискайте на файл MiPhoneAssistant.exe і чекайте на запуск програми (близько 10-15 секунд). Ви побачите російський інтерфейс.

Програмою можна користуватися. Хто хоче зробити інтерфейс україномовним, треба зайти до теки mi_phone_assistant.res/values і виправити файл strings.xml.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.