Mi Note 3 може бути презентований цього місяця і нові витоки про зовнішність Mi MIX 2

8 Серпень 2017

Коментарі:

4
 8 Серпня, 2017
 4

Інсайдери активно говорять про те, що новий флагманський фаблет Mi Note 3 може бути презентований цього місяця, або у вересні. І, хоча для цього немає ніяких причин, новина ця активно просувається у ЗМІ.

Насправді, дуже мало хто побачив і придбав видатний і коштовний Mi Note 2. Тому немає сенсу випускати нову модель з характеристиками, які не можуть стати революційними. Заміна процесора на більш новий не вирішує проблему інновацій. Тому, скоріше за все, це просто чутки, або анонс невідомого нам смартфону.

Щодо внутрішнього складу, то інсайдери пророкують новому фаблету з екраном 5,7 дюймів процесор Snapdragon 660, чого не може бути, тому що його ексклюзивно залишив на декілька місяців для себе бренд Oppo для свого нового флагману.

А Snapdragon 836 не є якоюсь супер-новинкою.

Але давайте подивимося на уявний Mi Note 3, не марно ж інсайдер намагався вразити усіх.

А ось виток про панелі нової версії безрамкового смартфона Mi MIX.

Про Mi MIX 2 більше інформації, і більше довіри до неї, тому що всі знають, що цей смартфон дійсно розробляється і до кінця року буде презентований.

Тож, ці панелі можуть бути справжніми з великою долею вірогідності.

Як бачимо, попередні прогнози справдилися – екран тепер буде вкривати майже всю площину передньої панелі, лише панель для датчиків і динаміка буде не вкрита екраном.

На задній панелі будуть розташовані лише дві камери і спалах, тому можна зробити висновок, що сканер відбитків пальців буде розташований під екраном. Всі технології для цього у Сяомі є.

Будемо чекати на новий пристрій, який має всі шанси з’явитися вже у листопаді.

 

Коментарі

  1. Клебанов Женя сказав:

    Ждем с нетерпением!

  2. Юрко сказав:

    На Redmi 4 prime глобальной прошивки нет?
    только China или еженидельные?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.