Mi MIX 3 отримав оновлення стабільної прошивки

3 Грудень 2018

Коментарі:

0
 3 Грудня, 2018
 0
Категорія: Новини

Просунутий флагман Xiaomi Mi MIX 3, що був нещодавно презентований у декількох модифікаціях, отримав стабільну прошивку. Щоправда, тільки китайську. Її номер: MIUI 10.0.12.0. В ній виправлено помилки та з’явилися налаштуваня слайдера. Окрім п’яти наборів звуків, слайдер став інтрументом для налаштувань запуску додатків, запуску таймера, і головного екрану, включаючи, App Vault.

Глобальна версія Mi MIX 3 поки не планується, принаймні, до презентації цього смартфона на глобальному ринку.  Тим часом на китайський ринок надійшла модель версії Forbidden City. Це смартфон особливого дизайну, на який дизайнерів надихала атмосфера Забороненого міста – комплексу імператорських палаців у Пекіні.

А в сертифікаційному центрі 3С “засвітився” новий смартфон одразу у двох модифікаціях. Вни мають кодові назви M1901F9E та M1901F9T. Особливістю цього смартфона є велика потужність акумулятора ,яка становить 10 Вт при ємності 4000 мАг. На основі цих показників експерти зробили висновок про те, що це буде або нова версія лінійки Redmi, або розвиток моделі Redmi Note 6 pro.

Можливо, це просто регіональна версія цього смартфону. Оскільки всі прем’єри на цей рік у Xiaomi вичерпані, чекаємо на нову модель вже у новому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.