Mi MIX 2 - знову з французьким шармом!

19 Червень 2017

Коментарі:

2
 19 Червня, 2017
 2

Після розміщення фото-звіту, присвяченого візиту до штаб-квартири Xiaomi розробника дизайну Mi MIX Філіпа Старка, у деяких прихильників цього безрамкового керамічного фаблета ще мабуть залишалися деякі сумніви щодо цілей даного вояжу. Та їх геть розвіяла заява генерального директора компанії Лей Дзюня, зроблена через його особистий сайт Weibo. Так, вони з Філіпом Старком не тільки смаженими кониками ласували. Були проведені реальні переговори стосовно участі зірки світового дизайну у створенні Mi MIX 2-го покоління.

Більш того, за деякими витоками, вихід Mi MIX 2 очікується не пізніше четвертого кварталу нинішнього року, тобто майже через рік після початку продажів “первістка” даної лінійки. А оскільки вихід Mi MIX у листопаді 2016 було поєднано з презентацією Mi Note 2, деякі гарячі голови, посилаючись на “перевірені” джерела, прогнозують з’явлення “солодкої парочки” Mi MIX 2 та Mi Note 3 вже у липні (!). Що ж, Xiaomi неодноразово доводила, що вміє розштовхувати конкурентів та виводити свої новинки в топ продажів у найкоротші терміни.

А ще 10 червня на тому ж Weibo з’явилися концептуальні зображення Mi MIX 2, з яких видно, що на співвідношенні дисплея до загальної площі фаблета у 91.3% Xiaomi зупинятися не збирається. Екран вже забирається і на бокову поверхню вигнутого корпусу, а верхня та нижня рамки стануть ще більш вузькими. Все ж на верхній рамці якось примудрились розміститися фронтальна камера, вушний динамік та датчик освітленості. З правого боку звично розташувалися спарений регулятор гучності і кнопка живлення. Ну і знизу, крім мікрофона та основного динаміка, у відповідності до останніх тенденцій, USB Type-C. Що, мабуть, 3,5″ аудіо-роз’єм, прощавай назавжди? Звісно, від концепту до реальної зовнішності шлях великий, багато мутної води витече у славетній річці Хуанхе, та вже з цих зображень видно, що дизайн Mi MIX 2 буде дуже вдалим, а може навіть вражаючим.

Внутрішнє начиння теж має включати найсучасніші розробки. І якщо з тим, чи буде у Mi MIX 2 встановлено останній Qualcomm Snapdragon 835, чи навіть той, що на підході, SoC SD836, ще мабуть і у самій Xiaomi не вирішили, то оснащення смартфона системою Android 7.11 Hyra із вбудованим інтерфейсом MIUI навряд чи в кого викликає сумніви. Оперативка має зрости з 4 до 6, а може й до 8 ГБ, що дозволить насолоджуватись найсучаснішими додатками. І як завершальну прикрасу, таку собі родзинку на торті, розробники анонсують сканер відбитків пальця, що буде працювати через дисплей. А ще ширяться чутки щодо одночасної, разом з Mi MIX 2, презентації Lite-версії. Але то вже зовсім інша історія.

Коментарі

  1. Дмитрий сказав:

    Не понятные тенденции у телефоном Xiaomi. У их более дешевых версий есть поддержка карт памяти, а в версия подороже их нету. Где логика? Как по мне лишней памяти для хранения данных не бывает. Взяли опыт этот у огрызков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.