Mi Band отримав підтримку Google Fit

29 Травень 2015

Коментарі:

0
 29 Травня, 2015
 0

Тепер користування браслетом Mi Band можливо з синхронізацією з додатком Google Fit. Як відомо, Google Fit – це свого роду майданчик для збору даних про всі активності людини. На нього можна транслювати дані з декількох програм-трекерів, наприклад, таких як Strava.

Тепер прийшов час і Mi Fit. Синхронізуватися можна тільки з останньою версією додатку Mi Fit під номером 1.4.923.

Поки що додаток доступний в оригіналі англійською мовою ТУТ .

Недоліком нової версії програми можна вважати те, що з нього вилучені вправи на прес і зі скакалкою. Тим, хто вважає це важливим, варто почекати нових версій, може колишні функції повернуть на місце.

Встановити зв’язок з Google Fit досить просто. Потрібно встановити новітню версію програми Mi Fit, авторизуватися в Mi-акаунті. Потім встановити свіжу версію Google Fit ЗВІДСИ. Необхідно запустити додаток і авторизуватися в Google-акаунті.

Потім у додатку Mi Fit пройти в меню: Меню-Акаунти-Синхронізація з Google Fit. Або в англійській версії: Menu-Accounts-Sync with Google Fit.

У додатку Google Fit оберіть: Меню-Настройки-Підключені пристрої.

На головній сторінці додатку можна бачити свою активність, зняту з Mi Band.

У новій версії програми розробники Xiaomi обіцяють додати до можливостей браслета відстежування активностей на велосипеді.

Русская версия

Теперь пользование браслетом Mi Band возможно с синхронизацией на приложение Google Fit. Как известно, Google Fit – это своего рода площадка для сбора данных обо всех активностях. На него можно транслировать данные из нескольких программ-трекеров, таких как Strava, в частности.

Теперь пришло время и Mi Fit. Синхронизироваться можно только с последней версией приложения Mi Fit под номером 1.4.923.

Пока приложение доступно в оригинале на английском языке ЗДЕСЬ.

Недостатком новой версии приложения можно считать то, что из него убраны упражнения на пресс и со скакалкой. Тем, кто считает это важным, стоит подождать новых версий, может прежние функции вернут на место.

Установить связь с Google Fit достаточно просто. Нужно установить новейшую версию приложения Mi Fit, авторизоваться в Mi-аккаунте. Затем установить свежую версию Google Fit ОТСЮДА. Необходимо запустить приложение и авторизоваться в Google-аккаунте.

Затем в приложении Mi Fit пройти в меню: Меню-Аккаунты-Синхронизация с Google Fit. Или в английской версии: Menu-Accounts-Sync with Google Fit.

В приложении Google Fit выберите: Меню-Настройки-Подключенные устройства.

На главной странице приложения можно видеть свою активность, снятую с Mi Band.

В новой версии приложения разработчики Xiaomi обещают добавить к возможностям браслета отслеживание активностей на велосипеде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.