Mi Band 2 отримав престижну нагороду

3 Лютий 2017

Коментарі:

0
 3 Лютого, 2017
 0
Категорія: Новини

Фітнес браслет Mi Band 2, який є оптимальним рішенням для контролю фізичних показників організму у своїй ціновій категорії, отримав дуже престижну міжнародну нагороду в галузі дизайну.

Як і його попередник, Mi Band, цей пристрій отримав нагороду IF Design Award 2017, яка є найпрестижнішою у галузі дизайну у світі.

Це великий успіх виробників, будемо сподіватися, що це надихне їх на нові дизайнерські і функціональні рішення у новій версії виробу, яка планується за кілька місяців, згідно чуткам, разом з очікуваним флагманом Mi 6.

Мі band 2 має OLED-дисплей і сенсорну панель, яка показує інформацію про стан організму. Одним дотиком пальця ви зможете дізнатися про пройдену відстань, час, частоту серцевого ритму. Розумна технологія реагує на ваш рух, та щойно ви підіймете руку, буде відображати поточний час – легко і зручно. Фітнес-трекер та годинник в одному пристрої. Використовуючи смартфон на платформі Android, ви зможете налаштувати власний акаунт для того, щоб розблокувати Mi band 2 в миттєво одним лише дотиком пальця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.