Mi Air Purifier - новий гість у розумному домі Mi

9 Грудень 2014

Коментарі:

0
 Грудень 9, 2014
 0
Mi Air Purifier Украина

Xiaomi продовжує виконувати план свого засновника Лей Цзюна по створенню розумного дома. В цей Mi-дім вже можна поставити Mi-телевізор з приставкою Mi TV, дистанційно керовану лампу вставити в усі джерела світла, Mi Smart Power plug встромити в усі електричні розетки, організувати домашнє хмарне сховище даних і роздати Інтернет через Mi router, заставити за усім цим спостерігати камеру Ants Smart Webcam, керувати усім цим надати право смартфону Mi, а у гараж… але про це іншим разом.

Mi Air Purifier обзор

Ось у цій електронній родині з’явився новий родич, ім’я якому – Mi Air Purifier. Як видно з назви, він очищує повітря. У забруднених мегаполісах Китаю цьому пристрою нема ціни. Але не тільки азіати можуть бути покупцями цього девайсу. Ті, хто кожен день страждає від алергії на пил, хутро тварин, або хімічне забруднення повітря, і просто люди, які бажають мати чисте повітря у своєму домі, теж залюбки придбають собі цей пристрій.

Mi Air Purifier купить Украина

Mi Air Purifier – це потужний пристрій, який займає у кімнаті місце як лист бумаги. Він виглядає як колона, зроблена з якісним дизайном і якісних матеріалів. У цій колоні знаходиться два двигуни, які приводять у рух два пропелера, з’єднаних з системою з чотирьох повітряних каналів.

Пристрій діє по принципу пилососу. Він всмоктує забруднене повітря навколо себе і викидає чисте повітря високо нагору. При його неймовірній продуктивності – 406 кубометрів на годину, він кожну хвилину створює 10 000 літрів чистого повітря.

Mi Air Purifier може бути використаний усюди – вдома, на виробництві, при ліквідації аварійних забруднень тощо. При цьому виробник називає ціну близько 150 доларів.

смартфоны Xiaomi купить Украина Киев

Керується пристрій за допомогою будь-якого смартфону Xiaomi з прошивкою MIUI, але, за власним досвідом, можу сказати, що Mi-пристроями можна керувати взагалі будь-яким Андроїд-смартфоном, треба лише встановити необхідний додаток.

За допомогою смартфону пристроєм можна керувати, задавати програму дій. Mi Air Purifier нагадає, коли треба буде змінити фільтр.

Що ж, тепер очікуємо на… Робимо ставки – холодильник, чи мультиварка?

Дивимось і замовляємо:

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!