Mi A3 можливо, отримає новий Snapdragon 730

29 Квітень 2019

Коментарі:

0
 29 Квітня, 2019
 0
Категорія: Новини

Випускаєчи нові смартфони, чи подовжуючи лінійку вже відомих моделей, Xiaomi не припиняє роботу над смартфонами програми Android One.

Останнім часом з’явилося багато новин про наступника популярного Mi A2, якому вже час відпочити.

По-перше, цей смартфон може отримати у якості платформи новий 8-нм чіп Snapdragon 730 , або 730 G, нещодавно анонсований виробником. Він складається з восьми ядер Kryo 470, відеоприскорювача Adreno 618, оснащений Х15 LTE модемом та процесором штучного інтелекту Hexagon 688. Як кажуть представники Xiaomi, з Qualcomm досягнуто домовленість про використання першої партії цих систем у смартфонах пекінської компанії. І це може бути Mi A3.

Також ходять чутки про те, що у цього смартфона буде наекранний сенсор відбитків пальців, скляна задня панель, три основних камери: 48 Мп, 13 Мп та 8 Мп, акумулятор ємністю 4000 мАг та (увага!) NFC модуль. Якщо це буде так, то це буде дуже привабливий смартфон, який буде мати ще дві версії, оскільки уважні читачи протоколів синтетичних тестів відкрили ще два найменування смартфонів з додатком “_sprout “, що звичайно додаються до кодових імен смартфонів Android One виробництва Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.