3 Липень 2019

Коментарі:

0
 3 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Не втигли маркетологи Xiaomi презентувати нову серію смартфонів Mi CC, як фанати вже розшукали у нетрях онлайн-гіпермаркетів натяки на те, яким буде новий смартфон Android One від пекінської компанії.

Нагадаємо, перший смартфон, що Xiaomi зробила за цією програмою від Google, був практично копією Mi 5X і називався він Mi A1.

Наступний був Андроїд-версією Mi 6X.

Всі очікували, що цього року буде випущено Mi 9X і його версія для Android One стане Mi A3, вихід якого, за чутками, очікували у квітні.

Але, ані Mi 9X, ані натяків на Mi A3 не було до сьогодні.

Ось характеристики нового Андроїд-смартфона Xiaomi, якими його бачить один з індійських інтернет-магазинів.

Як бачимо, є певні розбіжності, зокрема у версії процесорної платформи (у Mi CC 9e – SD 665), у модулях основної камери (у 9е – 48 МП, 8 Мп, 2 Мп) і у ємності акумулятора (насправді – 4030 мАг), але це дуже близько до цієї моделі і далеко від інших.

Дехто може сказати, що все це не так, і незабаром Xiaomi презентує Mi 9X, але цього літа у компаніх було досить багато пристроїв середнього класу, навіщо ще один? Хоча, думки маркетологів Mi, звісно, не піддаються розумінню.

Одне в цій ситуації є вірним. Яко про Mi A3 заговорили, значить він незабаром з’явиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.