8 Січень 2019

Коментарі:

0
 8 Січня, 2019
 0
Категорія: Новини

Зрозуміло, що після трьох смартфонів, випущених за програмою Android One, Xiaomi не буде зупинятися. І ось у коді інтерфейсу, заснованому на Android P уважний користувач форуму XDA Developers помітив дані про невідомий девайс з програми Android One.

У пекінської компанії такі девайси мають кодові назви
«tissot_sprout», «jasmine_sprout» та «daisy_sprout» (відповідно, Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite). Новий пристрій має назву
«orchid_sprout».

Mi A1

Яким буде Mi A3? Ентузіасти вже придумали йому надтонкий корпус, три камери, наекранний сканер відбитків пальців, і ще бозна що.

Mi A2

Але, з досвіду, ми знаємо, що пристрої Android One Сяомі робить з флагманів лінійки Mi. Тому, можливо, це буде Андроїд-версія Mi 8, чи вже нового Mi 9.

Уявний Mi A3

Але є один беззаперечний факт: судячи з коду, де згадується назва нового пристрою, в нього буде модуль NFC. Це нарешті виправить незручне становище, що є зараз. коли досить потужні смартфони не мають вже нагально необхідної функції.

Без NFC зараз на європейському ринку Xiaomi нема чого робити, це не Індія.

Тому фанати Android One смартфонів можуть вже збирати гроші на новий повнофункціональний смартфон, який, за прогнозами, буде коштувати близько 250 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.