Mi 9 отримав захист від сканування Wi-Fi з'єднань

16 Квітень 2019

Коментарі:

0
 16 Квітня, 2019
 0
Категорія: Новини

Mi 9 цього тижня отримає оновлення девелоперської прошивки MIUI 10, до якого увійде функція Wi-Fi Probe Box Protection. Ця програма протидіє скануванню поточного Wi-Fi з’єднання і намаганням поцупити MAC-адресу пристрою, щоб потім використовувати її емуляцію для атак на інші мережі.

Треба сказати, що ця проблема у Китаї стала настільки поширеною, що про неї вже говорять по телебаченню. У місцях скупчення людей, а в містах Китаю це буквально будь-де, працюють Wi-Fi бокси зловмисників, що сканують з’єднання на предмет вразливостей і зчитування даних.

Новий захист дуже просто протистоїть таким атакам. Він дає пристроям динамічну MAC-адресу для кожного з’єднання, як це робляь провайдери інтернету, даючи динамічну IP-адресу.

Xiaomi не перша винайшла спосіб протистояти атакам на Wi-Fi з’єднання. Нещодавно про таку ж технологію заявили у Huawei.

Поки що оновлення з захистом отримає лише китайська версія MIUI, глобальне оновлення попереду.

Захист отримають лише пристрої, що працюють на ОС Android 8 та 9. А наступній версії ОС розробники обіцяють увімкнути цю опцію за замовчуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.