Mi 5S чи Mi Note S plus - ось у чому питання!

26 Вересень 2016

Коментарі:

0
 26 Вересня, 2016
 0

Завтра вирішиться питання, яке турбувало всіх шанувальників продукції Xiaomi протягом останнього півроку. Чи буде презентовано новий флагманський фаблет сімейства Mi Note, чи новий середньоформатний флагман Mi 5S (plus).
Маркетологи Xiaomi вміло підігрівають ажіотаж, кожного дня випускаючі нові тізери.

mi5s-04

mi5s-01

mi5s-03

WXkfyrDvWyc

OPJYy9bVt6k

Toy_cv8HM0c

Ми побачили і п’ятірку, чи букву S, дві камери, рекорд в папугах від AnTuTu, керамічну задню кришку, наявність сканеру відбитків пальців круглої форми і чутливий до сили натискання сенсорний екран. Тепер ми знаємо про наступний пристрій Xiaomi практично все 🙂

Окрім назви.

Лей Цзюн назнімав красивих світлин за допомогою камер смартфона, назвавши його S Plus. Можливо, завтра ми побачимо декілька модифікацій нового флагмана.

До того ж, завтра обіцяють презентувати телевізійну систему MI TV bar. Як кажуть, вона буде дещо меншою за попередні моделі, і більш потужною.

За цей тиждень екосистема також показала новий GPS трекер, і зручну подушку для того, щоб спати в офісі. Про трекер ми вже писали, а подушка – ось вона.

1474551959_8h-pillow-4

Тож, давайте ляжемо спати з надіями на дешевий і кращий у світі смартфон з Андроїд 8, який всім фанам безкоштовно пришлють поштою 🙂 А завтра опівдні подивимося, чи того ми бажали.

І так, фотографія, зроблена новим смартфоном.

mi5s-02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.